Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

A. O. Smith Frezya 300S Sebilli Su Arıtma Cihazı

A. O. Smith Stok Kodu : ikmfrz123
23.350,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • A. O. Smith Frezya 300S Sebilli Su Arıtma Cihazı

  Su Arıtma Cihazı Üreticisi Hakkında

  Merkezi Milwaukee, Wisconsin'de bulunan A. O. Smith Corporation, dünya çapında üretilen ve pazarlanan yenilikçi teknolojiler ve enerji tasarruflu çözümler uygulama konusunda global bir liderdir. New York Borsasında (NYSE) işlem gören şirket, dünyanın önde gelen konut ve ticari su ısıtma ekipmanı ve kazan üreticiliğinin yanında su arıtma ve hava arıtma ürünleri üreticilerinden biridir.

  Binlerce A. O. Smith çalışanı dürüstlük, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti değerlerini benimseyerek hala şirketin 145 yıllı aşkın başarısını devam ettiriyor. Ülkemiz dahil 12 farklı ülkede 16 binden fazla çalışanı ile dürüstlük ve güven ilkesini benimsemiş, teknolojik, yenilikçi ve doğa dostu arıtma cihazları ile insanların sağlıklı içme suyuna konforlu ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir dünya devi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  A. O. Smith Frezya 300S Sebilli Su Arıtma Cihazı Özellikleri

   

  -Tam Boy Harici Kullanım

  -280 L. (75 GPD) Günlük Su Arıtma Kapasitesi

  -Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi

  -Alkali Filtre ile Mineral Koruma

  -3 l Soğuk Su Tankı Kapasitesi

  -1.8 l Sıcak Su Tankı Kapasitesi

  -Paslanmaz Çelik Depolama Tankları

  -Enerji Verimliliği sağlayan ECO Modu

  -Enerji Tasarrufu Seçeneği

  -Ayrılabilir ve Temizlenebilir Su Çıkışı

  -Çift Aşamalı Çocuk Kilidi

  -Kullanıma Hazır Soğuk (4-12 °C) ve Sıcak (70-90 °C) Su

  -İklim Sınıfı: T˂IPX1˃

  -Soğutma Gazı: R-134a CFC

  -Ürün Ölçüsü: 260x310x1100 mm

  -Net Ağırlık: 21 kg

  Kurulum Seti

  -¼” Beyaz Hortum

  -Bağlantı Elemanları

  -230 V AC - 50 Hz Adaptör

  -Kullanma Kılavuzu

  A.O. SMITH FREZYA 300 SERİSİ İLE SUYUNUZ HER ZAMAN TEMİZ! Çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile suyu temizler. Alkali Filtresi ile suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi yararlı mineralleri geri kazandırır. Ayrılabilir su çıkışı ve paslanmaz çelik tankları sayesinde sürekli hijyen sağlanır.

  GÜVENLİK HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ! Sıcak su kilidi ve otomatik sıcaklık kontrolü sayesinde sıcak su yanmalarına karşı güvenli kullanım sağlar.

  ÇOK YÖNLÜ TASARRUF! ECO MODU ile ışıksız ortamlarda otomatik olarak ısıtma ve soğutma sistemi kapatılıp ENERJİ TASARRUFU sağlanır.

  Otomatik SU SEVİYESİ KONTROL fonksiyonu ile arıtma sisteminin ve cihazın kullanım ömrü artar. İhtiyaca göre ısı kontrol düğmelerinden birini kapatıp sadece sıcak veya soğuk su kullanım seçeneğiyle ENERJİ TASARRUFU sağlanır.


  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  istanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Söz konusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • A. O. Smith Frezya 300S Sebilli Su Arıtma Cihazı

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 5 ürün kaldı!