Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Klima Alım ve Montaj Süreci

Klima Alım ve Montaj Süreci

 

istanbulkombimarket.com'dan klima alım aşamaları;

Klima Alım ve Klima Montaj Süreci

1-Klima seçimizi yapınız. Sitemizin filtre bölümünden faydalanabilirsiniz.
 

2- Seçtiğiniz klimanın açıklama sayfasında detaylı bilgileri, taksit seçeneklerini,ve yorumları görebilirsiniz.
 

3- Siparişiniz ile ilgili notunuz varsa, "Sipariş notunuz" bölümüne yazabilirsiniz.
 

4- Açıklama sayfasının sağ tarafında "Fırsat Ürünleri" ve seçmiş olduğunuz klima ile ilgili "Tamamlayıcı Ürünleri" görebilirsiniz.

 

6- Seçmiş olduğunuz klimayı isterseniz sepetinize göndererek alış-verişinize devam edebilirsiniz, isterseniz hemen al butonuna basarak alış-verişinizi tamamlayabilirsiniz.
 

7- Alış-verişinizi isterseniz üyelik yaparak,isterseniz üyelik yapmadan sadece fatura ve kargo bilgilerini doldurarak yapabilirsiniz.
 

8- Havale ile yaptığınız alışverişlerde, siparişinizini en kısa sürede kargoya verebilmemiz için havalenizi yaptıktan sonra firmamızı 0216 596 3275 no.lu telefon hattımızı arayın yada Havale Bildirim Formu'nu doldurunuz..
 

9- Siparişiniz tamalandıktan sonra 24 saat içerisinde ürününüz kargoya verilecektir.

 

Sipariş sonrası;

 

1-Klima montajları, yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.  İlk çalıştırma işlemi yetkili servisler tarafından yapılmayan ürünlerde garanti geçersiz sayılacaktır.
 

2- Markalara ait yetkili servislere "Yetkili Servisler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

3- Klima montajlarında bakır borulama gerekmektedir. Markalara göre ücretsiz bakır borulamalara sınırlar getirilmiştir.
 

Arçelik, servisleri ücretsiz keşif yapmaktadır. Arçelik marka klimalarda duvar tipi split klimalarda ücretsiz bakır borulama da sınır yoktur. Salon tipi klimalarda ise ücretsiz bakır borulama 30 m ile sınırlıdır.
 

Altus marka klimalarda,9.000 btu/h ve 12.000 btu/h modellerde ücretsiz bakır borulama 5 m ile sınırlıdır. 18.000 btu/h ve 24.000 btu/h modellerinde ise ücretsiz bakır borulamada sınır yoktur.
 

Daikin marka duvar tipi split klimalarda ücretsiz bakır borulama 5 m ile sınırlıdır.
 

Demirdöküm marka klimaların 9.000 btu/h , 12.000 btu/h ve 18.000 btu/h modellerinde bakır borulama 4 m ile sınırlıdır. 24.000 btu/h ve salon tipi klimlarda ise 5 m ile sınırlıdır.


4- Sipariş vermiş olduğunuz ürünün açıklama kısmında bulunan yorumlar kısmına her türlü yorum, istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz.Sizlerden gelecek olan yorumlara bizim siz değerli müşterilerize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

 

Isıtma ve soğutma sistemleri ile ilgili tüm yorum,bilgi,öneri v.b. kısaca her türlü bilgiyi almak ve paylaşmak için FORUM bölümümüze girebilirsinz.