Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Demirdöküm
  • Eca

Klima Türü

  • Salon Tipi 1

Enerji Sınıfı

  • D 1

Kapasite (Btu/h)

  • 41.250 1

Salon Tipi Split Klima

Salon Tipi Klima

Salon Tipi Klima Nedir? Duvara yerleştirmek/monte etmek yerine ev ve iş yerlerinde, salon veya müsait bir odanın köşesine koyulan oldukça büyük ve güçlü klimalardır. Geniş ve kalabalık alanları soğutmak için en iyi klimalar, salon tipi klimadır. En tasarruflu, ucuz ve kaliteli "salon tipi klima" modellerini İstanbul Kombi Market'te bulabilirsiniz.

Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Salon Tipi Klima Fiyatları ve Modelleri

Salon tipi klima, mağazalar, banka ve işletmeler gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ve geniş alanların soğutulmasında soğutma kapasitesi çok yüksek salon tipi klima kullanılmaktadır. Bu tip alanlarda havanın uygun sıcaklığa getirilmesi kadar ortamdaki nem dengesi ve havanın temizliği de oldukça önemlidir. En iyi salon tipi klimayı tercih etmeseniz bile, uygun fiyatı bir model ile ortam koşullarını bölgesine yaklaştırabilirsiniz. Çok yer kaplamayan ve minik bir buzdolabını andıran salon tipi klima modelleri genellikle ev tipi klima modellerinden daha yüksek fiyatlara sahiptir. Buna rağmen çok hızlı biçimde soğutma kapasitesi ve yüksek enerji verimine sahip olması sebebiyle pek çok işletme, alışveriş merkezi, mağaza ve hatta düşük sıcaklıklarda tutulması gereken bilgi işlem servisleri için idealdir.

Arçelik salon tipi klima, Baymak, Daikin, Demirdöküm, ECA, Samsung ve Viessmann salon tipi klima

Salon Tipi Klima Modelleri

Ortam havasını iyileştirirken yüksek enerji verimliliğinden faydalanmak isteyenler salon tipi inverter klima çeşitlerine yönelebilir. Inverter cihazlar ortam sıcaklığına göre kendini otomatik olarak ayarlayarak enerji tasarrufunu maksimuma çıkarma prensibiyle çalışır.

En ucuz salon tipi klimayı almak istiyorsanız ve 10 veya daha fazla ürün alacaksanız İstanbul Kombi Market’in indirimlerinden yararlanabilmektesiniz.

En Ucuz Salon Tipi Klima Çeşitleri

Salon tipi klima fiyatları markaya, cihazın kapasitesine ve teknolojisine göre değişmektedir. İstanbul Kombi Market’te ArçelikViessmann, Daikin, Demirdöküm, E.C.A, Samsung gibi ünlü markaların en uygun salon kliması modellerini bulabilirsiniz.