Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Vaillant

Elektrikli Şofben

Elektrikli Şofben

Elektrikli Şofben ve En Ucuz Elektrikli Şofben Fiyatları için İstanbul Kombi Market her zaman yanınızda! Üstelik birçok üründe ÜCRETSİZ KARGO sizleri bekliyor.

Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Elektrikli Şofben Çeşitleri

Doğalgaz yakıt olarak en ekonomik alternatiflerden biridir, ancak doğalgazın kullanılamadığı bölgelerde konut ve kullanım suyu ısıtmasında elektrik gibi farklı yakıtlar tercih edilmektedir. Sıcak kullanım suyu konforuna ulaşmak için en çok tercih edilen yöntemlerden biri de elektrikli su ısıtıcılardır, bu cihazlar genelde elektrikli şofben olarak da bilinir.

Su kullanım anında cihaz içindeki rezistans yardımıyla ısıtılarak kullanıma hazır hale gelir. Elektrikli şofbenler belirli bir su basıncının altında cihaz çalışmadığı için cihazın aşırı ısınmasından oluşabilecek problemlerin önüne geçilmiş olur. Ancak elektrikli şofben modellerinde sıklıkla suyun az ısınması, hiç ısınmaması veya sigorta atması gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.

Elektrikli şofbenler çalışma prensibi bakımından basit cihazlardır ve genelde tüm cihazlar benzer teknolojiyle çalışır. Bu yüzden de elektrikli şofben fiyatları termosifonlar, yoğuşmalı ve hermetik şofbenlere kıyasla oldukça uygundur.

Elektrikli Şofben Fiyatları

En ucuz elektrikli şofbeni almak istiyorsanız, İstanbul Kombi Market’teki en iyi elektrikli şofben markası Daxom’u inceleyebilir, fırsatlar reyonunu takip edebilirsiniz. Ayrıca 10 adetten itibaren tüm ürünlere uygulanan indirimleri de değerlendirebilirsiniz.

Elektrikli kombi fiyatları için kombi sayfamıza göz atabilirsiniz.