Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Ayen
  • Notarad

Alüminyum Radyatör

Alüminyum Radyatör konusunda ısıtma ve soğutma sektöründeki başarısını, radyatör markaları, radyatör fiyatları ve modelleri ile size en ucuz fiyatlarla ve üstün garanti eder. Alüminyum radyatör fiyatları, çeşitleri ve modellerini en ucuz fiyatlarla ve en iyi kaliteyle, Türkiye'nin kombi marketi, İstanbul Kombi Market'ten satın alabilirsiniz.

Limit:
27 sonuçtan 1 ile 27 arası görüntüleniyor.

Alüminyum Radyatör Fiyatları

Alüminyum Radyatör Nedir?

Alüminyum radyatör, klasik kalorifer ve panel radyatörlere göre çok daha hızlı olarak ısı transfer işlemini yapabilmektedir. Kombi ile ısınan evlerde özellikle, siz henüz kombiyi çalıştırıp üstünüzü değiştirene kadar alüminyum radyatörleriniz çoktan ısınmış olacaktır. 

Alüminyum Radyatör Nereden Alınır?

Alüminyum radyatör nereden alınır diye merak edenlere cevap çok basit! Bütçenize ve beklentilerinize göre en uygun marka ve modelleri karşılaştırabilir ve sizin için en uygun olan radyatörü satın alabilirsiniz. Alüminyum radyatörler, ısı transferini normal radyatörlere göre daha hızlı yapan, oldukça kullanışlı bir radyatör çeşitidir. Normal radyatörlere nazan duvarda, perdelerinizde leke yapmaz ve evinize zarar vermez. 

Aluminyum Radyatör