Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

65 Litre Termosifon

65 Litre Termosifon

65 Litre Termosifon fiyatları, modelleri ve çeşitlerini incelemek için en doğru yer İstanbul Kombi Market. En ucuz termosifon modellerini ve fiyatlarını inceleyin ve hemen sipariş verin!

Bu kategoride ürün bulunamadı.

65 Litre Termosifon Çeşitleri

Sıcak suyun sürekli olarak ihtiyaç duyulduğu yerler ve konutlarda bu ihtiyacı karşılamak için doğalgazlı veya elektrikle çalışan termosifonlar oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır. Termosifonlar 65 litre, 15 litre, 80 litre veya 100 litre gibi farklı kullanımlara yönelik yüksek ve düşük hacimlerde depolama alanlarına sahiptir.

Termosifonlar cihazın içi tamamen suyla dolduktan sonra suyu belirlenen sıcaklığa ulaştırarak 24 saate kadar aynı ısının korunabilmesini sağlar. Bu sebeple 65 litre termosifonlar dahil olmak üzere tüm modellerde enerji tasarrufu sağlanabilmesi için cihazın sürekli olarak belirli bir sıcaklıkta açık tutulması önerilmektedir.

Termosifonun 65 lt. kapasiteye sahip olması 4 veya 5 kişilik aileler tarafından kullanımı için idealdir. Cihazın içindeki su tamamen kullanıldığında suyun yeniden dolması ve ısınması biraz zaman alacaktır, ancak 50 litre ve daha az hacme sahip cihazlar birkaç kişilik kullanım için yetersiz olabilmektedir.

65 Litre Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te 65 litre termosifonlar AltusAristonBaymakDemirdökümProtherm ve Regal gibi markalarla satışa sunulmaktadır. Bütçenize en uygun modeli seçebilir, 10 ve daha fazla ürün alımında indirimlerden faydalanabilirsiniz.