Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Multi Sistem Klima

Multi Sistem Klima

Multi sistem klimalarla ilgili farklı iç ve dış ünite kombinasyonlarında EN UYGUN fiyatlı teklifi almak için 0216 596 3275 no.lu hattımızı arayabilirsiniz.
İhtiyacınıza uygun soğutma sistemini uzman kadromuzla belirleyelim.
Veya
 buraya
 tıklayarak formu doldurabilrsiniz. Detaylı bilgi için hemen size dönüş yapalım. 
Hemen inceleyin, ihtiyacınıza en uygun multi sistem klimayı bugün satın alın!

Multi Sistem Klima Nedir ve Avantajları Nelerdir?

VRF sistemler çok geniş alanlarda daha yaygın olarak tercih edilirken evler, ofisler, alışveriş merkezleri, spor ve toplantı salonları, okullar, restoranlar gibi alanlarda multi sistem klimalar daha yaygın olarak kullanılır. Büyük ve geniş alanlarda kullanabileceğiniz bu sistem tek bir dış üniteye bağlı birden çok iç üniteyle son derece sessiz ve verimli bir iklimlendirme sağlar.

Multi sistem klimalarmulti split klimalar olarak da anılmaktadır. İç ünitede kullanabileceğiniz cihaz tipleri salon tipi, duvar tipi veya kaset tipi klima modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun cihazlar arasından seçilebilir.

Tek dış üniteye bağlı olarak birden çok cihazla çalışan multi sistem klimalar, kolay montaj ve boru sistemleriyle hemen hemen her mekanda kullanım için uygundur. Tek dış üniteye bağlı olduğu için daha gürültüsüz bir konfor elde edersiniz. Yüksek enerji tasarruflu modelleriyle verimli bir kullanım sunar.

 

Multi Sistem Klima Fiyatları

Bu tip sistemlerde dış ünitesi ve iç ünitelerinde farklı kapasitelerden yararlanmak mümkündür. Multi sistem klimalaraynı zamanda ısıtma ve soğutma için de kullanılabilmektedir. Multi sistem klima fiyatları da sistemin kurulacağı ortamın ihtiyaçlarına göre farklı maliyetlerde olabilir. Daha yüksek enerji tasarrufu, fonksiyonellik, seçilen iç ünite tipi gibi tercihler fiyatın artmasına veya yükselmesinde rol oynar.

Siz de en uygun fiyatlardan en iyi multi sistem klimayı kurmak için 25 yıllık sektör deneyimine sahip İstanbul Kombi Market güvencesini tercih edebilirsiniz. En iyi markalar ve deneyimli ekibimizle ısıtma ve soğutma sistemlerinde yanınızdayız. 

Bu kategoride Ürün bulunamadı.