Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Demirdöküm
  • Eca
  • Protherm
  • Vaillant

Çalışma Prensibi

  • Hermetik 6

Kapasite (LT)

  • 11 3
  • 14 2
  • 12 1

Hermetik Şofben

Hermetik Şofben

Hermetik Şofben fiyatları, çeşitleri ve en iyi hermetik şofben modelleri için doğru yerdesiniz. İhtiyacınıza en uygun hermetik şofbeni inceleyin ve siparişinizi hemen verin! Türkiye'nin en iyi kombi marketi, İstanbul Kombi Market güvencesi ve kalitesiyle şofbeninizi kolayca satın alabilirsiniz.

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Hermetik Şofben Fiyatları

Konut ve kullanım suyu ısıtmasında bireysel yöntemleri kullanmıyorsanız, kullanım suyundan konforlu bir şekilde sıcak faydalanmak için termosifon veya şofben gibi alternatif yöntemleri değerlendirebilirsiniz. Bu yöntemleri araştırdığınızda hermetik şofben ne demek olabilir diye düşünmüş olabilirsiniz.

Hermetik Şofben Nedir?

Hermetik şofbenlerin çalışma prensibi hermetik kombilere benzer. Bu cihazlarda kullanım suyu, önceden ısıtılarak depolanmaz; sadece kullanım anında sıcak suya dönüştürülür. Ancak bu modeller eski tip bacalı şofbenlerden farklı olarak suyu ısıtmak için ortamdaki havayı kullanmaz. Cihazın bulunduğu ortamın oksijen miktarında bir değişiklik oluşturmadığı için hermetik şofben modelleri çok daha güvenli ve ayrıca fiyat olarak da avantajlıdır. Sıcak suyun kullanılacağı bölge ile şofben arasında uzun mesafe bulunması cihazın yaklaşık 10 saniye kadar gecikmeli olarak sıcak su oluşturmasına sebep olabilir. Bu gibi durumlarda düşük kapasiteli tezgâh altı bir termosifon ile bu gecikmeyi önleyebilirsiniz.

Hermetik Şofben Modelleri

Yakıt türü olarak doğalgazlı hermetik şofben fiyatları, yoğuşmalı modellere göre daha uygun fiyatlara sahip olduğu için daha yaygın kullanılır. En ucuz hermetik şofbeni veya sadece hermetik şofben tavsiyesi arıyorsanız İstanbul Kombi Market’te bulunan BaymakDemirdökümVaillantTermodinamik gibi en iyi hermetik şofben markalarının modellerini inceleyebilirsiniz.

10 ya da daha fazla doğalgazlı hermetik şofben alışverişlerinizde indirimlerden yararlanabilir, kaliteyi en uygun hermetik şofben fiyatına, ucuza alabilirsiniz. Eğer hermetik kombi modellerine de göz atmak isterseniz sitemizden incelemenizi tavsiye ederiz.