Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

80 Litre Termosifon

80 Litre Termosifon

80 Litre Termosifon

Bu kategoride ürün bulunamadı.

80 Litre Termosifon Çeşitleri

Sıcak kullanım suyu elde edilmesinde en yaygın yöntemlerden olan termosifonlar 80 litre veya farklı kapasitelerde üretilir ve cihazın kapasitesine bağlı olarak kendi içinde su depolar. Cihaz, haznesinde depoladığı suyu ısıtır ve sıcaklığını uzun süre koruma prensibiyle çalışır. Bu sayede yüksek enerji verimiyle gün içinde sadece birkaç kere yeteri kadar çalışarak uzun süre sıcak su temin etmenize yardımcı olur.

Termosifonların doğalgaz veya elektrikle çalışan versiyonları bulunmaktadır, doğalgazlı versiyonlar genel olarak enerji tasarrufu açısından da daha verimlidir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik 15, 50, 60 litre veya 80 litre termosifon hazneleri bulunmaktadır. Konutlarda, 5 veya 6 kişilik ailelerin kullanımı için termosifonların 80 litre hacme sahip olması fazlasıyla yeterli olacaktır.

80 Litre Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te AristonBaymakDaxomDemirdöküm gibi en iyi marka termosifonlar 80 lt hacimle satışa sunulmaktadır. Eğer 10 ve daha fazla ürün almayı düşünüyorsanız size özel indirimleri değerlendirebilirsiniz.