Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Baymak

Termosifon Tipi/Türü

  • Tezgah Üstü 1

Kapasite(lt)

  • 15 1

Termosifon

Termosifon sıcak suya ulaşmanın ve evlerimizin, iş yerlerimizin kısacası yaşam alanlarımızın olmazsa olması. Termosifon fiyatları inceleyin, bütçenize en uygun ve kaliteli termosifon seçimini yapın!

Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Termosifon Modelleri ve Fiyatları

Termosifonlar konutların sıcak su kullanımında maksimum konfora ulaşmanızı sağlayan ısıtma cihazlarıdır. Termosifonlar 45 litre, 60 litre, 80 litre ve 100 litre gibi yüksek kapasitelere sahip oldukları için birkaç kişilik aileler tarafından güvenle tercih edilmektedir. Termosifon ile şofben farkına bakacak olursak, termosifonlar büyük miktarda suyu ısıtarak kendi içinde depolar. Bu da belirli bir miktarda sıcak su kullanıldıktan sonra suyun tekrar kullanıma hazır hale gelmesi için bir süre geçmesi gerektiği anlamına geliyor.

Günümüzde termosifon modelleri dijital göstergeleri ile kullanım kolaylığı sağlayan ve son derece güvenli olarak cihazlardır. Elektrikli termosifonlar genelde doğal gazın kullanılamadığı bölgelerde tercih edilir, ancak doğalgazlı termosifonların enerji verimliliği açısından çok daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Termosifon fiyatları birbirine yakın olduğu için en ucuz termosifonu araştırırken uzun vadede kullanıma uygun cihazları seçebilirsiniz.

Termosifon markaları benzer bir çalışma prensibine sahip cihazlar üretmektedir. Dışarıdan alınan soğuk su cihazın içinde doğalgaz veya elektrik yardımıyla ısıtılır. Depo içinde ısınan su haznesi oldukça iyi bir izolasyona sahip olduğu için mevcut ısıyı 24 saate kadar koruyabilir. Bu sebeple en iyi termosifonu bile kullanıyor olsanız, cihazı sadece kullanacağınız anda açıyorsanız hem cihazın kapasitesine bağlı olarak suyun ısınması için uzun süre beklersiniz hem de cihazın normalde harcayacağından çok daha fazla enerji harcanmasına sebep olursunuz. Yani su kapasitesi açısından ihtiyacınıza en uygun termosifonu en iyi fiyata satın alarak bilinçli bir kullanımla yüksek bir enerji verimi elde etmeniz mümkün.

Hali hazırda termosifon kullanıyorsanız veya ilk defa kullanacaksanız enerji verimliliği açısından cihazınızın küçük termosifon veya ucuz termosifon olmasının bir önemi yoktur. Evde olmayacağınız uzun süreler dışında cihazınızı sürekli açık bırakmanız önerilmektedir.

En Ucuz Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market, bireysel kullanıcılardan geniş ailelerin kullanımına uygun ve farklı hacimlerde su depolama kapasitelerine sahip DemirdökümBaymakAriston gibi termosifon markalarının ürünlerini satışa sunuyor. Termosifon fiyatları ortalama olarak birbirine yakın olsa da en ucuz elektrikli termosifon modelleri arasından en uygunu için fırsat reyonunu da incelemeyi ihmal etmeyin. Daha ucuza termosifon almak istiyorsanız 10 veya daha fazla ürün alımlarına özel indirimleri değerlendirebilirsiniz.

Elektrikli Termosifon Fiyatları