Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Bosch
  • Dolce Vita
  • Vaillant
  • Viessmann

Model

  • 40CS/1-5 (N-TR) ecoTEC plus 1

Yoğuşmalı Kombi

Yoğuşmalı Kombi

Yoğuşmalı Kombi, en ucuz fiyatla ve yüksek verimle "Nereden alınır?", "Nasıl alınır?" ve "Nedir?" gibi soruları merak edenler sayfamızı detaylı olarak inceleyerek, %100 orijinal, yüksek verimli, tasarruflu ve en kaliteli marka ile ürünleri, hızlı ve kolay şekilde satın alabilir. Yoğuşmalı Kombiyi araştırırken/ararken ilk akla gelen markalar, modeller, çeşitleri ve en uygun tam yoğuşmalı kombi fiyatları İstanbul Kombi Market'te!

 

Limit:
23 sonuçtan 1 ile 23 arası görüntüleniyor.

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Yoğuşmalı kombi, konut ısıtmasında doğal gazı kullanan son teknoloji ısınma yöntemleri arasında ilk sırada yer alır. Bu cihazlar yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombi olmak üzere iki farklı türde tasarlanmıştır ve enerji verimliliği açısından tam yoğuşmalı cihazlar önerilmektedir.

Yoğuşma Nedir?

Atmosferde biriken su buharının gaz halinden sıvı hale geçmesine "yoğuşma" denir. Yoğuşmanın tersine buharlaşma denmektedir.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Yoğuşmalı kombi modelleri çalışma prensibi bakımından sıradan kombilerden ayrılır. Hermetik kombi ailesinin bir türü olan bu kombiler, kombi teknolojilerinde günümüzdeki en ileri seviyeye sahiptir. Doğal gazın yanışıyla ortaya atık gaz çıkar, kombimiz yoğuşma olduğunda atık gaz olan su buharı cihaz içinde yoğuşturularak gaza dönüştürülür. Bu aşamada ortaya çıkan enerji ısınma amaçlı olarak tekrar kullanılır; ancak sanılanın aksine atık gaz iki kere yanmaz. Bu sayede en ucuz yoğuşmalı kombiyi bile almış olsanız %30’a varan enerji verimliliği avantajı sayesinde kazançlı çıkarsınız. Kombi fiyatları yoğuşmalı cihazlarda diğerlerinden daha yüksektir. Bunun sebebi ise kurulum aşamasında yoğuşma kombi fiyatları nın daha maliyetli olmasıdır. Ancak başlangıçta yapılan yatırım sadece birkaç yıl içinde size fiyat avantajı olarak dönecektir.

Yoğuşmalı Kombi Modelleri 

Yoğuşmalı kombi tavsiyesi arıyorsanız İstanbul Kombi Market’in en ucuz ve tasarruflu kombi marka ve modelleri arasından size en uygun olanı karşılaştırıp seçebilirsiniz. Ayrıca 10 ve daha fazla ürün aldığınız toplu alışverişlerinizde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Siz de İstanbul Kombi Market’in fırsat reyonunda en uygun marka ve modellerini inceleyin, Viessmann, Baymak, Arçelik, Demirdöküm, E.C.A., Termoteknik ve Bosch gibi markaların teknolojisini kullanın.

En İyi Kombi Markaları Hangileri?

VaillantDemirdökümBaymakECAAristonArçelik, Koçtaş ve Viessmann

 

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

 

Yoğuşmalı Kombi Tesisat Bağlantısı