Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Arçelik
  • Eca
  • LG

Klima Türü

  • Kaset Tipi 1

Enerji Sınıfı

  • A 1

Kapasite (Btu/h)

  • 24.000 1

Kaset Tipi Split Klima

Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima modelleri sayfamızdan detaylı inceleyebilir ve en ucuz kaset tipi klima fiyatları ve modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Üstelik birçok üründe ücretsiz kargo ve kredi kartına peşin fiyatına taksit avantajları sizleri bekliyor.

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Kaset Tipi Split Klima Fiyatları

Geniş kapalı alanlarda havayı ideal ısıda ve nem oranlarında tutmak konutlardakine oranla daha çok enerji harcanmasına sebep olur. Bu sebeple kalabalık ve halka açık alanlarda ev tipi klimalardan daha farklı gereksinimleri olan klima modelleri tercih edilmelidir. Soğutma kapasitesi, enerji verimi gibi özellikleri sebebiyle geniş alanlarda kullanılan kaset tipi klimalar, tüm klimalar gibi ısıtma ve soğutma, nem dengeleme ve hava temizliği gibi fonksiyonlara sahiptir.

Kaset Tipi Klimalar

Vaillant, Arçelik, Beko, Baymak, Ariston, Bosch, Daikin, Demirdöküm, Samsung, ECA ve Viessmann Kaset Tipi Klima Modelleri inceleyin ve ihtiyacınıza en ucuz klima kaset tipi klimayı hemen sipariş verin! Birçok üründe ücretsiz kargo avantajı da sizi beklemektedir.

Kaset Tipi Klima Nedir?

Kaset tipi klimalar işletmeler, fabrikalar, büyük mağazalar gibi çok geniş alanların kullanımına uyum sağlayacak kapasite ve teknik özelliklerde tasarlanmış cihazlardır. Kullanım alanları geniş olsa da kurulumu oldukça kolay olan kaset tipi klimalar havayı dört ayrı yöne eşit bir şekilde dağıtarak minimum enerjiyle optimum sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Klima çeşitleri hakkında detaylı bilgi için bu haberimizi de okuyabilirsiniz.

Kaset tipi klima fiyatları cihazın büyüklüğüne, kapasitesine, markasına ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ancak sık sık alınamayacak kadar maliyetli bir cihaz olduğu için ucuz kaset tipi klima almayı düşünüyorsanız kullanacağınız alana en uygun niteliklere sahip olduğundan enim olmalısınız.

İstanbul Kombi Market’te 13 farklı klima markası ve onlarca farklı model bulabilirsiniz. En uygun kaset tipi klimayı almak için 10 ve üzeri alışverişlerinize özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.