Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

VİESSMANN VRF KLİMA 7 Odalı Villa Fiyatı ( Montaj Dahil)

Stok Kodu : Vrf7
5 x 12.000 Btu/h 1 x 18.000 Btu/h 1 x 24.000 Btu/h
120.000,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • VRF Klima Sistemleri

  VRF Klima Sistemleri, birbirinden bağımsız ortamlarda ihtiyaca yönelik özel ısıtma veya soğutma sağlayacak iklimlendirme sistemleri mi arıyorsunuz?

  Hastaneler, oteller, plazalar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, lüks villa ve daireler gibi çok geniş ortamlar için yüksek kapasiteli ve bütünsel iklimlendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız kullanım alanı ve kullanım özellikleri gibi pek çok konuda avantajlı olan VRF klima sistemlerini değerlendirebilirsiniz.

  Vrf klima sistemleri

  VRF Klima Nedir?

  Klimalar soğutucu akışkan gazları kullanarak çok kısa süreler içinde kapalı ortamdaki mevcut hava sıcaklığını ideal ve istenen koşula getirmek üzere tasarlanmıştır. VRF aslında değişken debili soğutucu akışkan sistemini kullanan klima anlamına gelen Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşur. VRF ısıtma ve soğutma için son derece verimli ve etkili bir yöntemdir.

  vrf klima

  VRF Sistemi Nasıl Çalışır?

  VRF sisteminin 2 ana bileşeni ve onları destekleyen oldukça gelişmiş sistem elamanları bulunur. Ana bileşenler; binanın dışına konumlandırılan dış ünite ve ona bağlı olarak bina içinde birden fazla noktaya yerleştirilen iç ünitedir. Dış üniteye bağlı olan iç üniteler bina içinde istenilen bölgede bağımsız konfor elde edilmesini sağlar. Son derece güvenli ve yeni teknolojilerle üretilmiş olan akış denetim ve kontrol sistemleri, bina içinde gereken soğutucu akışkanı ihtiyaç duyulan ortama iletir böylece ideal konfor sağlanmış olur. İç üniteler bina içinde herhangi bir yerde bulunabilir, ama yine de kapasite kaybı yaşanmadan en yüksek performans elde edilmiş olur.

  VRF Avantajları Nelerdir?

  Merkezi klima sistemlerinde klimalar tüm binada aktif çalışırken vrf klima sistemleri sadece ihtiyaç duyulan ortamda kullanım sağlar. VRF klimalar aynı zamanda yerden tasarruf etmenizi sağlayan ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayan dış ünitelere sahiptir. Merkezi sistem klimalarda herhangi bir arıza tüm binayı olumsuz etkileyebilir, oysa VRF sistemin sadece arızalı bölümü bun durumdan etkilenir. Son derece kolay kurulum ve montaj imkanına sahip olan VRF klimalar aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen modelleriyle tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Inverter sistemi sayesinde VRF ekonomik ve üstün bir konfor sağlar.

  vrf sistemler

  VRF Klima Fiyatları

  VRF klima sistemleri aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen sistemlerden kurulabildiği gibi sadece ısıtma ve sadece soğutma yapabilen vrf sistemi de kurmanız mümkündür. VRF sistem maliyeti kullanacağınız alana, sistemin fonksiyonel özelliklerine, sistem bileşenlerinin marka ve kapasitelerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tek elden bağımsız konfor üretmek için yapacağınız bu uzun ömürlü yatırımının karşılığını kısa süre içinde size tasarruflu bir konfor olarak geri dönecektir.

  İstanbul Kombi Market, 25 yıldır iklimlendirme sektöründe deneyime ve alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu alanda sahip olduğumuz deneyim sadece kombi ve klimalar ile sınırlı değildir. Geniş alanların bağımsız iklimlendirilmesinde yaygın olarak tercih edilen VRF klima sistemleri gibi büyük sistemler konusunda da uzmanlığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

 • VRF

  Montaj DAHİL
 • VİESSMANN VRF KLİMA 7 Odalı Villa Fiyatı ( Montaj Dahil)

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 1 ürün kaldı!