Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Viessman Vitodens 111-W 25 KW 46 LT Entegre Boylerli Tam Yoğuşmalı Kombi

Viessmann Stok Kodu : vmvtd111w
97.500,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • Viessmann Vitodens 111-W Kombi Özellikleri

  Viessmann‘dan eşsiz fırsat! Entegre WiFi ile kombinizle ilişkiniz her zamankinden daha yakın olacak! Entegre WiFi ve üstün performansı ile kendi sınıfında öncü olan yüksek enerji verimli duvar tipi yoğuşmalı kombi Göz alıcı tasarımı ile Viessmann Vitodens 111-W Kombi
  Entegre WİFİ ara yüzü sayesinde internete bağlanmaya hazır kurulu sistem bulunmaktadır. ViCare akıllı telefon uygulaması ile ısıtma cihazının tüm özelliklerini kolayca kullanın. Kompakt boyutları, hafif yapısı ve düşük ses seviyesi ile Vitodens 100-W ve Viessmann Vitodens 111-W gaz yakıtlı yoğuşmalı duvar tipi cihazlar oturma mekanlarına kolayca entegre edilebilmektedirler. Viessmann Vitodens 111-W Kombi ayrıca 46 litre hacminde paslanmaz çelik bir depo boylere sahiptir.

  MatriX-Plus-Brülör Viessmann tarafından geliştirilen ve üretilen paslanmaz çelik MatriX-Plus brülör: MatriX-yüzey sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Viessmann Vitodens 111-W Kombi, Lambda Pro otomatik yanma kalitesi kontrol sistemine sahiptir. MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede sürekli yüksek bir verim elde edilir ve yakıt tüketimi azalır.

   

  Inox-Radial ısıtma yüzeyi: Vitodens 100-W ve Vitodens 111-W, yüksek kaliteli paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyine sahiptirler. Bu teknoloji sayesinde yüksek verim, uzun kullanım ömrü ve emniyetli bir işletme sağlanmaktadır.

  7 segmentli ekranla kullanım kolaylığı: Yeni 7 segmentli dokunmatik ekranına sahip LCD ekranı çok basit ve anlaşılırdır. Siyah panel ve ince tasarım ile ısıtma sistemleri rahat biçimde kontrol edilebilir.

  Viessmann Vitodens 111-W Boylerli Tam Yoğuşmalı Kombi ViCare-Thermostat

  ViCare ile enerji tasarrufu, konfor ve güvenlik: Vitodens duvar tipi gaz yoğuşmalı kombiler/ısıtıcılar, yeni elektronik platforma entegre bir WiFi arayüzüne sahiptir. Bu sistem sayesinde ısıtma talebini, doğrudan Internete bağlanarak ve ViCare uygulaması ile çalıştırmak çok kolay ve sezgiseldir. Dijital hizmetler için yön belirler ve ısıtma cihazı ile doğrudan temas halindedir. ViCare uygulaması ile, uzaktan mevcut ısıtma durumu hakkında bilgi sağlar. Uzaktan kontrol sistemi, ısıtma için zaman programlama ve kullanma suyu ısıtması,

  enerji maliyetlerinden tasarruf etmeye katkıda bulunur. Tüm iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışır. ViCare uygulaması, talep üzerine akıllı telefonun GPS işlevini kullanır* ve böylece ısıtma sistemine olan mesafeyi tanır. Bu özellik ile sizin mesafenizin yaklaşması/uzaklaşması ile oda sıcaklığı otomatik olarak ayarlanır. Sistemi ayrıca bir ViCare termostat ile daha fazla konfor ve verimlilik sağlanır.

  * Opsiyoneldir. Harici olarak aksesuar olarak ilave olarak temin edilebilir.

  Isıtma Verimi: ErP Yönetmeliğine göre, 19 kW %93, 25 kW ve 32 kW %94 mevsimsel mahal ısıtması enerji verimliliğine ve A sınıfı (A+++→D) ısıtma verimliliğine sahiptir.

  Kullanma Suyu Verimi: ErP Yönetmeliğine göre, XL yük profilinde 19,25, 32 kW %82 mevsimsel su ısıtması enerji verimliliğine ve A sınıfı (A+→F) kullanım suyu verimliliğine sahiptir.

  Viessmann Vitodens 111-W Kombi Avantajları

  • Üstün performans
  • Inox-Radial ısıtma yüzeyi sayesinde dayanıklı ve verimli
  • paslanmaz çelikten yapılmıştır.
  • MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi ile yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi
  • LCD ekran üzerinden basit ve sezgisel kullanım, 7 segmentli
  • ekran ve dokunmatik butonlar
  • Entegre WiFi arayüzü sayesinde Internete bağlanmaya hazır
  • ViCare uygulaması ile rahatlık, konfor, enerji tasarrufu ve güvenlik
  • % 20 oranında hidrojen kullanımına uygun teknolojisi ile geleceğe yatırım yapar.
  • Entegre paslanmaz çelik boyler sayesinde yüksek kullanım suyu rahatlığı
 • Viessman Vitodens 111-W 25 KW 46 LT Entegre Boylerli Tam Yoğuşmalı Kombi

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 1 ürün kaldı!