Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Viessmann Vitocal 100-S 8 Kw Isı Pompası (Isıtma Ve Soğutma) Monofaze

Viessmann Stok Kodu : ikmisvs0011
30.700,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • Vitocal 100-S farklı kapasitelerdeki yüksek kaliteli model seçenekleriyle her türlü ısıtma ihtiyacına cevap verebilmektedir. Sadece Isıtma ve Isıtma - soğutma yapan olmak üzere 2 modeli vardır.  Isıtma cihazı olarak mahal ve kullanma suyu ısıtması için, kısa defrost süreleri için ilave harici elektrikli rezistans ile veya “active cooling” soğutma fonksiyonu sayesinde yaz aylarında konforlu serinletme imkanı ile birlikte.

  Vitocal 100-S iki ayrı üniteden oluşmaktadır: Dış ünite evaporatörde bulunan soğutucu akışkan sayesinde dış ortamdan ısı çekmektedir. Soğutucu akışkan kompresör yardımıyla istenilen ısıtma  sıcaklığına kadar sıkıştırılmaktadır. Bakır borulama üzerinden soğutucu akışkan dış üniteden iç üniteye geçmektedir. İç ünitede bulunan kondenser soğutucu akışkanın ısısını ısıtma devresine aktarmaktadır. İç ünite hidrolik tesisat için gerekli 3-yollu dönüşüm ventili, genleşme tankı ve frekans kontrollü pompa ile donatılmıştır. 

   

  komponentler özellikle enerji tasarruflu çalışmaktadır. Isıtma devresi pompası yüksek verimli pompa olmaktadır. Kompresör, DC-Inverter teknolojisi sayesinde geçiş dönemlerindeki düşük ısıtma ve soğutma yüklerini modülasyon yaparak en üst düzeyde verimle karşılamaktadır.

  Opsiyonel olarak sipariş edilebilen Vitocom 100 LAN1 modülü ile ısı pompası Internete bağlanabilmektedir. Ücretsiz Vitotrol App ile çeşitli fonksiyonlar kolayca akıllı telefon üzerinden ayarlanabilmektedir.

   

  Avantajlar:

  •    6, 8, 10, 12, 14 ve 16 kW ısıtma kapasiteleri (Hava 7/Su 35)
  •    4, 6, xxxx soğutma kapasiteleri
  •    Yüksek COP değerleri sayesinde düşük işletme  maliyetleri (EN 14511’e göre):
        4,4 ila 4,8 (Hava 7 °C/Su 35 °C) ve 
        3,3 ila 3,5 (Hava 2 °C/Su 35 °C)
  •    DC-Inverter ve kapasite kontrolü ile kısmı yükte yüksek  verim
  •    Grafik ekranlı ve açık metin gösterimli kullanımı kolay Vitotronic kontrol paneli 
  •    Fotovoltaik sistemlerden elde edilen elektriğin öztüketimi için optimize edilmiştir
  •    Vitocom 100 LAN1 modülü ile Internete bağlantı imkanı
  •    5 cihaza kadar kaskad işletme imkanı


  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Isı Pompası Özellikleri

  Marka Viessmann
  Kapasite KW 8
  Tipi Isıtma ve soğutma yapan
 • bonus

  bonus Anlaşmalı Bankalar

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 30.700,00 30.700,00
  world

  world Anlaşmalı Bankalar

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 30.700,00 30.700,00
 • Viessmann Vitocal 100-S 8 Kw Isı Pompası (Isıtma Ve Soğutma) Monofaze

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver