Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Termoteknik Evomax 125 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 107.242 Kcal/H

Termoteknik Stok Kodu : ikmtkaz5
35.250,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • Termoteknik Evomax 125 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 107.242 KcalH

  Kazan Üreticisi Hakkında

  Isı konforu sektöründe hem yurt içinde hem de Avrupa’da yer alan en büyük sistem tedarikçileri arasında yer alan ve 50’yi aşkın ülkede kullanıcılarla buluşan Termoteknik markası, dünyanın en başarılı iklimlendirme firmalarından biri olan Stelrad Radiators Group çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Termoteknik Evomax 125 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 107.242 KcalH Özellikleri

  Kalitesiyle İngiltere’nin prestijli “The Queen’s Awards” ödülüne layık görülen Termoteknik Evomax duvar tipi kazanlar son teknoloji yoğuşmalı cihazlardır. Güneş enerji sistemleriyle kullanarak daha fazla tasarruf yapabileceğiniz bu model % 110 enerji verimli ve düşük enerji tüketimli bir kazandır.

  Maksimum performans ve verime ulaşmak için yüksek yanma verimine sahip olan frekans kontrollü fan ile tasarlanmıştır. Farklı kapasitelerde üretilen modelleriyle kaskad bağlantıya imkan tanıyan Evomax kazanları dilerseniz konutlarda dilerseniz geniş alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Korozyona dayanıklı ve yüksek iletkenliğe sahip alüminyum, silisyum, magnezyum alaşımlı döküm eşanjör yapısıyla üst düzey verimlilik sunan 125 Kw kazan, son derece fonksiyonel bir üründür. Çevreyi koruyan düşük emisyon değerlerine sahip olan ve 6 bar basınca kadar sorunsuz çalışabilen güvenilir ve performanslı Evomax kazanlar ile maksimum konfor ve rahatlık sizleri bekliyor.

  Ebatlarının kolay taşınabilir ve küçük olmasından dolayı kullanıcıların beğenisini toplayan Termoteknik kazanlar, kalitesinin ve kullanım kolaylığının yanında servis ve bakım açısından da kolay kullanım imkanı sunar.

  107.242 KcalH kapasiteli Termoteknik Evomax 125 yoğuşmalı kazanlar İstanbul Kombi Market’te 3 yıl garantili modelleriyle, ucuz ve güvenli alışveriş imkanıyla sizleri bekliyor! Merkezi sistemler hakkında detaylı bilgi almak veya yan ürün talepleriniz için deneyimli ekibimize 0216 596 32 75 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

   

  » Geniş kapasite seçeneği (42, 65, 90, 105, 125, 160 kW) 

  » Yüksek teknoloji ile İngiltere’de üretim

  » İngiltere iş dünyasının en prestijli ödülü ‘The Queen’s Awards’ sahibi

  » Korozyona dayanıklı, hafif, tek parçalı AlSi-Mg döküm eşanjör

  » Düşük işletme maliyetlerinde en yüksek mevsimsel verimlilik 

  » 5:1 modülasyon oranı

  » Düşük emisyon değerleri ile çevreci

  » Kompakt yapı, kolay montaj için tek bir en ve yükseklik değeri

  » Kontrol paneli ile geniş opsiyonel seçenekler

  » Kolay kurulum ve bakıma uygun tasarım

  » Kaliteli birleşen seçimi

  » Frekans kontrollü fan ile yüksek yanma verimi

  » Güneş kollektörleri ve kazanın entegre çalışmasını sağlayan kontrol paneli

  » Kompakt ölçüsü ve tek cihazda 160 kW kapasite seçeneği ile daha küçük hacimli kazan daireler 

   

  MODEL

   

  42

  65

  90

  105

  125

  160

  Kazan çıkışı (yoğuşmalı) ortalama 40 ºC (50/30 ºC) max.

  kW

  42

  63,5

  86,5

  103,9

  124,7

  158

  Kazan çıkışı (yoğuşmalı) ortalama 40 ºC (50/30 ºC) min.

  kW

  7,8

  12,7

  17,2

  21,6

  26

  32,5

  Kazan çıkışı (yoğuşmasız) ortalama 70 ºC (80/60 ºC) max.

  kW

  40

  60

  80

  100

  120

  150

  Kazan çıkışı (yoğuşmasız) ortalama 70 ºC (80/60 ºC) min.

  kW

  8

  12

  16

  20

  24

  30

  Maksimum basınç

  bar

  4

  Gaz Hızı

  m3 / h

  4,3

  6,4

  8,7

  10,8

  13

  16,2

  Atık Gaz Hacmi

  m3 / h

  0,018

  0,026

  0,036

  0,045

  0,053

  0,036

  Gaz Beslemesi

   

  G20 - 20mbar

  Gaz Beslemesi Bağlantısı

   

  Gw

  Gidiş Bağlantısı

   

  G


  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Yoğuşmalı Kazan Teknik Özellikleri

  Kapasite (KW) 120-130 arası
  Kapasite (Kcal/h) 105.000-115.000 arası
  Verim (%) 110
  Garanti Süresi (Yıl) 3
  İlk Çalıştırma için Yetkili Servisler
 • Termoteknik Evomax 125 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 107.242 Kcal/H

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 2 ürün kaldı!