Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Viessmann Vitodens 200 - 60 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan(Vitotronic 100 panel)

Viessmann Stok Kodu : ikmvskz0002
98.500,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

 • Viessmann Vitodens 200 - 60 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan(Vitotronic 100 panel)

  Kazan Üreticisi Hakkında

  Viessmann, 1900’lerde Almanya’da kurulmuş olan ve ilk günden bugüne dünyanın güvenini kazanmış olan ısı konforu ve havalandırma firmalarından biridir. 11 ayrı ülkede 120 satış temsilciliğinde bulabileceğiniz Viessmann konforunu en uygun fiyatlardan satın alma şansını kaçırmayın!

  Viessmann Vitodens 200 - 60 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Özellikleri

  2700 kW’a kadar kaskad bağlantı olanağına sahip Viessmann Vitodens yoğuşmalı kazan modelleri farklı güç kapasitelerinde üretilmiş olan duvar tipi cihazlardır. Bu seride bulunan 60 Kw kapasiteli olan model üst düzey enerji verimi ve konforlu bir kullanım için tasarlanmıştır.

  % 109 enerji verimli Viessmann 200 – 60 Kw duvar tipi kazanlar, üstün verim ve uzun yıllar kullanabileceğiniz paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi ile tasarlanmıştır. Cihazın sahip olduğu çalışan MatriX-silindirik brülör sistemi yüksek verim ve dayanıklı bir performans sağlar. Vitodens kazanlar yüksek verim imkanı tanıyan pompanın yanı sıra geniş modülasyon aralığıyla da üstün tasarruflu bir iklimlendirme cihazıdır.

  Güneş enerjisi sistemleriyle entegre çalışabilen ve bu sayede daha fazla tasarruf ve konfor sağlayan Viessmann kazanlar, düşük tüketimli modellerdir.

  Dokunmatik kontrol paneli son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Cihazın enerji tüketimlerini enerji kokpiti sayesinde kontrol edebilirsiniz. Komponentlere önden ulaşım imkanı kolay ve pratik servis ve bakım hizmeti sağlar.

  Akıllı Lambda Pro Control Plus sistemi cihazın kullandığı gazı otomatik tanıyarak ona uygun yanma koşullarını seçebilmesine olanak tanır. Bu sayede daima yüksek yanma verimi ve tasarruf imkanına sahip olursunuz.

  Viessmann Vitodens 200 - 60 Kw duvar tipi yoğuşmalı kazan modeline İstanbul Kombi Market’in cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Merkezi sistemler, yan ürünler ve merak ettiğiniz tüm sorularınız için deneyimli ekibimize ulaşabilirsiniz: 0216 596 32 75

  Kazan alt bağlantı seti almak için lütfen tıklayınız.

  Vitodens 200-W

  Avantajlar:

  • %109'a varan verim ile enerji tasarrufu
  • Paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi sayesinde uzun ömür ve yüksek verim
  • Paslanmaz çelik MatriX-yüzey yapısı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip modülasyonlu MatriX-brülör-yüksek sıcaklıklardan etkilenmez
  • Geniş modülasyon aralığı (% 5 - 100)
  • 5'' renkli dokunmatik ekranlı, kullanımı kolay Vitotronic kontrol paneli
  • Yüksek verimli pompa sayesinde elektrik enerjisi tasarrufu
  • Akıllı Lambda Pro Control Plus sistemi sayesinde, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar
  • Modülasyonlu fan sayesinde düşük ses seviyesi

  Vitodens 200-W ilave avantajlar:

  • Kompakt ölçüler, 35 kW cihaz yalnızca 450 mm genişliğe sahiptir
  • Yoğuşmalı kombi, ısıtıcı ve duvar tipi kazan modelleri mevcuttur

  Kombi cihazın ilave avantajları:

  • Sıcak su konfor fonksiyonu sayesinde hemen sıcak su elde edilebilir

  Isıtıcı cihazın / Duvar tipi kazanın ilave avantajları:

  • Tek cihazda 150 kW kapasiteye kadar yer tasarrufu sağlayan çözümler
  • 2700 kW'a kadar kaskad sistemler 

  Inox-Radial ısıtma yüzeyi

  Vitodens 200-W, paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi, MatriX-silindrik brülörü ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde yüksek verimli, uzun ömürlü ve konforlu bir işletme sunmaktadır.

  Vitodens 200-W gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, oturma mekanlarına kolayca entegre edilebilir. Küçük boyutları sayesinde mutfaklarda tezgah üstü dolapları hizasına ya da çamaşır yıkama veya kurutma makinesi üzerindeki boşluklara sorunsuz bir şekilde yerleştirilebilir. 150 kW'a kadar ısıtma kapasitelerine sahip duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ve kaskad sistemler ise merkezi sistem uygulamaları için tasarlanmıştır.

  Yoğuşmalı bir cihazın enerji tasarrufu yapması ve uzun ömürlü olması isteniyorsa, eşanjör malzemesi olarak sadece yüksek kaliteli paslanmaz çelik bu şartları sağlayabilir. Vitodens 200-W, paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi ile donatılmıştır ve bu sayede gerekli işletme emniyetini güvence altına almakta ve cihaz ömrü boyunca sürekli olarak yoğuşmadan maksimum seviyede faydalanmayı sağlamaktadır.

  MatriX-silindirik brülör

  Viessmann tarafından geliştirilen ve üretilen MatriX-silindirik brülör, paslanmaz çelik MatriX-yüzey sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Vitodens 200-W, duman gazlarının içerisindeki su buharının gizli ısısından da faydalandığı için daha az enerji tüketmektedir. Bunun sonucunda %109'a varan verime ulaşılabilmekte, ısıtma harcamaları azalmakta ve çevreye daha az zarar verilmektedir.

  VITOTRONIC 100 Kontrol paneli

  Vitotronic 100

  Sabit kazan suyu sıcaklığında işletme için dijital kazan devresi kontrol paneli iki kademeli veya oransal brülör kontrolü ve boyler sıcaklık kontrolü ile.

  Enerji kokpiti üzerinden tüketimlerin gösterimi

  Enerji kokpiti üzerinden cihazın gaz ve elektrik tüketimi gösterilebilmektedir. Bir Viessmann güneş enerjisi sistemi ile kombine edildiğinde, güneş enerjisi kazancı ve boyler sıcaklık seviyesi gibi parametreler de renkli ekranda gösterilebilmektedir.

  Akıllı yanma kalitesi kontrol sistemi

  Vitodens 200-W, Lambda Pro Control Plus otomatik yanma kalitesi kontrol sistemine sahiptir. MatriX-silindirik brülör ve Lambda Pro Control Plus sistemi, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede sürekli yüksek bir verim elde edilir ve yakıt tüketimi azalır. Gaz tipi değişimlerinde cihaz kendini yeni gaz tipine göre otomatik olarak ayarladığından, dönüşüm kiti kullanılmasına gerek kalmaz.

  Bakım ve servis kolaylığı

  Vitodens 200-W, bakım ve servis sürelerinden tasarruf sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm yapı elemanlarına ön taraftan ulaşılabilmektedir, cihazın yanlarında servis boşluğu bırakmaya gerek yoktur.

  Vitodens 200-W yoğuşmalı kombi, ısıtıcı ve duvar tipi kazan olarak sunulmaktadır.

  Vitodens 200-W, 35 kW’ a kadar yoğuşmalı kombi veya ısıtıcı olarak ve 49 ila 150 kW
  aralığında duvar tipi kazan olarak mevcuttur. Kaskad sistemler ile 2700 kW’a kadar merkezi
  ısıtma çözümleri üretilebilmektedir.


  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Viessmann Vitodens 200 - 60 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan(Vitotronic 100 panel)

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 1 ürün kaldı!