Tüm Türkiye'ye kargo bedava
Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Ariston1
  • Demirdöküm1

Çalışma Prensibi

  • Bacalı 2

Eşanjör

  • Çift Eşanjör 2

Kapasite aralığı (KW)

  • 20 - 25 arası 1

Kapasite aralığı (Kcal/h)

  • 20.000 - 25.000 1

Bacalı Kombi

Bacalı kombi ürünlerini en ucuz, üstün performans ve kaliteli olarak sitemizden inceleyebilir ve %100 güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Bacalı Kombi Modelleri ve Fiyatları

Bacalı kombi nedir?

Bacalı Kombi doğalgazı yakmak için kullanılacak havayı cihazın bulunduğu ortamdan alır. Çalışma prensibi bu yönüyle diğer kombi türlerinden ayrılmaktadır. Bu sebeple binanın fiziksel koşulları ve havalandırma sisteminin bacalı kombiye uygun olarak yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde atık gazın dışarı verilmesi sırasında içeri gaz sızıntısı yaşanabilir ve bu da zehirlenme gibi ciddi problemlere yol açabilir.

Bacalı kombilerde kullanılan teknoloji doğalgazla çalışan konut ısıtma sistemleri arasında en eski yöntemlerden biridir. İlk çıktığı dönemlerde popüler olan bu ısıtma sistemi, günümüzde enerji verimliliği daha yüksek olan yoğuşmalı ve hermetik modeller sebebiyle eskisi kadar tercih edilmemektedir.

Eski teknolojiyi kullanması sebebiyle bacalı kombi fiyatları diğer türlerden çok daha uygundur. Bacalı kombi tavsiyesi almak istiyorsanız öncelikle cihazın kullanılacağı konuttaki uygunluğundan emin olmalısınız.

Bacalı Kombi Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te bulunan Ariston, İmmergas ve Demirdöküm markalarının en ucuz bacalı kombiler arasında bütçenize en uygunu seçebilirsiniz. 10 adet ve daha fazla ürün alımı gerçekleştirecekseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca stoklarla sınırlı fırsat reyonunu sık sık kontrol ederek ucuz bacalı kombiler arasından bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Bacalı Kombi Nasıl Çalışır

Bacalı Kombi Fiyatları

bacalı kombiler ile ilgili sık yapılan aramalar:

demirdöküm bacalı kombi fiyatları
vaillant bacalı kombi fiyatları
buderus bacalı kombi fiyatları
baymak bacalı kombi fiyatları
eca bacalı kombi fiyatları
bacalı kombi fiyatları istanbul