Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Maktek Omega 15 Sıcak Sulu 3 Fazlı LCD Ekranlı ve Termostatlı Elektrikli Kombi 400V

Maktek Stok Kodu : ikmmak3
24.200,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

 • Maktek Omega 15 Elektrikli Kombi 12.900 Kcal/H

  Kombi Üreticisi Hakkında

  Türkiye’de uygun fiyatlı ısıl konfor ürünleriyle tanınan Maktek 1970’lerde güneş kollektörü üretimiyle sektöre giriş yapmıştır. Zamanla ürünlerinin kalitesini ve çeşitliliğini arttıran Maktek, günümüzde dünya standartlarında enerji verimli ürün ve sistemleriyle hizmet veriyor. Türkiye’de 345’I aşkın satış noktasının yanı sıra 170 ayrı noktada servis hizmeti de sunuyor.

  Maktek Omega 15 Elektrikli Kombi 12.900 Kcal/H Özellikleri

  Maktek kombinin elektrik enerjisiyle çalışan Omega modelleri çevreyi kirletmeyen enerji tasarruflu konfor ürünleriyle yaşam alanlarınıza rahatlık getirin. Omega 15’i yer kaplamayan boyutu ve estetik dış görüntüsüyle her yerde kullanabilirsiniz. Kendi sınıfında İSO kalite standartlarına sahip olan cihaz, dayanıklı ve yüksek güvenliğe sahip bir üründür.

  Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

  Maktek Omega 15 elektrikli kombi, hem ısınma hem de sıcak su konforu sunmasıyla diğer kombi tiplerinden farksızdır. Isıtma moduna geçiş yaptıktan sonra hızla mekanı ısıtabilme özelliğine sahiptir. Cihaz kendini ve tesisatınızı yüksek basınçlara karşı 3 bar emniyet ventili ile korumaktadır. Radyatörde bulunan termostatik vanalar, ısı eşanjöründeki sirkülasyonu minimize etmek üzere kendini otomatik şekilde çalıştıran by-pass sistemine sahiptir. Cihazınızı mevsime göre (yaz-kış) modlarında kullanabilirsiniz. Sadece sıcak su talebiniz olduğunda cihazı yaz modunda çalıştırarak cihazın tüm performansını su talebinize odaklamış olursunuz. Ayrıca su sıcaklığınızı istediğiniz dereceye ayarlayabilir ve NTC sensörleri sayesinde su sıcaklık derecenizi sabitleyebilirsiniz.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  %99 verimle çalışan bu ürün, yerden ısıtmalı sistemlerle çalışmaya uygundur. Kapalı mekanlarda kurulum imkanına sahip bu ürün doğalgaz, kömür gibi yakıtlara kıyasla çok daha temiz ve çevreye duyarlıdır.

  Yüksek ve alçak basınca karşı koruma sistemlerinin yanı sıra aşırı ısınmaya karşı da emniyet sistemine sahip olan bu kombi, su kirecini minimize eden anti-kireç sistemi ile tasarlanmıştır.

  Cihazın elektronik oda termostatına uyumlu olarak çalışabilmesi, enerji tasarrufu elde ederken konforunuzu korumanıza yardımcı olur. En sessiz çalışan kombilerden bir olma özelliğini taşıması sayesinde evinizde gürültüsüz bir konfor elde edersiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan tuşları ve modern dijital ekranı cihazı rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır. Uygun fiyatlı olmasıyla da kullanıcıların beğenisini toplayan bu model, fonksiyonelliğiyle uzun süreli kullanımlar için uygundur.

  Siz de 3 yıl garantili ve yenilikçi Maktek Omega 15 elektrikli kombi 12.900 Kcal/H modeli ile İstanbul Kombi Market’in cazip fiyatlarıyla güvenli alışveriş imkanını kaçırmayın! Toplu alımlarda 10 veya daha fazla üründe indirimli fiyatlarla karlı çıkabilirsiniz. Tüm siparişler 24 saat içinde kargoya teslim edilmektedir. Siz de montaj ve proje hizmeti almak isterseniz İstanbul Anadolu Yakası’ndaki hizmetlerimiz için bize 0216 596 32 75’ten ulaşabilirsiniz.

   

  Minimize edilmiş boyutları ve dış tasarımı ile estetik görünüm sunar.

  %99 verimle çalışma

  Telefon bağlantısıyla evinizden uzakta olsanız bile cihazı devreye alabilme imkanı (opsiyonel)

  Ayarlanan değerde sabit sıcaklıkta kullanım sıcak suyu alabilme imkanı

  Kalorifer sisteminin süratle rejime girip konutu ısıtabilmesi

  3 bar emniyet ventili ile yüksek basınçlara karşı koruma

  Yerden ısıtma sistemleri için özel çalışma modu

  Sirkülasyon pompası ve ısıtıcı hazne üzerindeki 2 adet (1 otomatik , 1 manuel) hava pürjörü ile emniyetli çalışma özelliği

  Manometre

  3 kademeli sirkülasyon pompası

  1 bar ayarlı emniyet anahtarı (susuz çalışmaya karşı koruma)

  Kaçak akım rölesi

  Otomatik by-pass

  Oda sıcaklığına göre modülasyon   (oda termostadı opsiyonel)

  Kablosuz oda termostadı sayesinde istenilen sıcaklıklarda gece ve gündüz zaman saati programları (opsiyonel)

  NTC sistemi ile (hassas ısı sensörü) elektronik su sıcaklığı kontrolü

  Elektronik ısı ayar termostadı

  Aşırı ısınmaya karşı limit termostat

  Pompa sıkışmasını önlemek için her 24 saatte bir çalıştırma özelliği

  İlk devreye almada sistemi olası arıza ve tesisat sorunlarına karşı test etme özelliği

  Cihazla ilgili arıza bilgilerinin alındığı dijital ekranlı kumanda paneli

  Laboratuar koşullarında cihaz devredeyken 32 desibel olarak ölçümlenen ses seviyesi ile kütüphane ortamından bile daha sessiz çalışma

  Anti kireç sistemi ile şebeke suyundaki kirecin kombinin fonksiyonlarına ve içinde bulunan parçalara verebileceği zararlar minimuma indirgenmiştir.

  Kombi ile verilen kaçak akım rölesi ile emniyetli çalışma

  Tüm elektrikli kombilerimiz 3 fazlı üretilmektedir. Sadece 6 KW, 10 KW ve 12 KW’lık cihazlarımız kabloları birleştirilmek suretiyle tek fazlı (monofaze) olarak kullanılabilmektedir. Bu şekilde kullanabilmek için sayaçtan önceki sigorta ve sayaç amper değerinin uygun olması gerekmektedir.

  Su ve nemin olmadığı her yere montaj yapabilme imkanı ile emniyetli çalışma garantisi

  2 yıl servis ve yedek parça garantisi

  10 yıl yedek parça bulundurma garantisi

  CE belgeli


  • Önemli , Lütfen okuyunuz.

   ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

   ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

   .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Kombi Teknik Özellikler

  Üretici Firma MAKTEK
  Üretici Garantisi 36 Ay
  Model OMEGA
  Çalışma Prensibi Elektrikli
  Kapasite (KW) 15 KW
  Kapasite (Kcal/h) 12.900 Kcal/h
  Boyutlar Y/G/D (mm) 740mm/435mm/320mm
  Sıcak su ayar aralığı (max/min) C 30/55 C
  Enerji Sınıfı A
  Çalışma Voltajı (Volt) 380
  Sigorta Gücü-Trifaze (Amper) 22
  İlk Çalıştırma için *Devreye Alma Formu'nu doldurun
  Kapasite aralığı (KW) 10 - 20 arası
  Kapasite aralığı (Kcal/h) 10.000 - 20.000
 • Maktek Omega 15 Sıcak Sulu 3 Fazlı LCD Ekranlı ve Termostatlı Elektrikli Kombi 400V

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 2 ürün kaldı!