Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Maktek Omega 60 Elektrikli Kombi 51.600 Kcal/H- Sadece Isıtma

Maktek Stok Kodu : ikmmak11
 Ürün Stoklara Geldiğinde Haber Ver
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

  • Maktek Omega 60 Elektrikli Kombi 51.600 Kcal/H

   Kombi Üreticisi Hakkında

   Türkiye’nin konfor üreticilerinden olan Maktek, güneş kollektörü üretimiyle giriş yaptığı iklimlendirme sektöründe geniş ürün gamı ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da beğeni topluyor. 1970’li yıllarda faaliyete başlayan Maktek’in 2 adet üretim tesisi, 345 satış temsilciliği ve 170 servis noktası Türkiye’nin dört bir yanında kullanıcılara ulaşıyor.

   Maktek Omega 60 Elektrikli Kombi 51.600 Kcal/H Özellikleri

   Maktek Omega 60 elektrikli kombi, verimli enerji kullanımı ve yüksek ısı konforu ile üstün özelliklere sahiptir. Tüm kalite standartları gereğini karşılayan bu cihaz güvenli teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Estetik dış görüntüsünün yanı sıra küçültülmüş boyutları ile her alanda kullanıma uygundur.

   Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

   İçerisinde bulundurduğu kaliteli malzemelerden yapılmış radyatörler sayesinde kombiniz açıldıktan sonra kolayca evinizi ısıtabilirsiniz. Bu modeli aynı zamanda yerden ısıtma sistemiyle uyumlu olarak da kullanmanız mümkün. Maktek Omega 60, cihazınızdan sıcak su alabilmek için boyler temin ederek verimli bir şekilde bu ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

   Cihaz ve Enerji Verimi

   %99 verim sağlayan bu kombi doğalgaz, LPG gibi yakıtlardan daha düşük enerji sarfiyatı ile çalışarak temiz bir ısıtma sağlar. Bacasız, kokusuz bir şekilde ısıtma yaparak ihtiyacınızı karşılayarak son derece verimli bir cihazdır. Kolay kullanımlı 2 tuş ve 1 dijital ekranı pratik bir kullanım sunar.

   Ortamda cihazın çalıştığını hissedeceğiniz bir ses yaratmadığı için son derece sessiz ve gürültüsüz bir konfor sunan bu modelin ses seviyesi laboratuar koşullarında yapılan tespitlere göre 32 desibel olarak ölçülmüştür. Cihazınız, tesisatta oluşabilecek kireç problemlerine karşı anti-kireç sistemi ile korunmaktadır.

   Omega 60’ın sahip olduğu uzaktan kontrol imkanı sayesinde dışarda olduğunuz zamanlarda bile kombinizi açıp-kapatma işlemini telefonunuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece eve girmeden önce yaşam alanlarınızı ısıtabilir, kombiyi açık unuttuysanız dışarıdan kapatabilir ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Bu özelliğin yanı sıra opsiyonel olarak kullanabileceğiniz elektronik oda termostatı ortam sıcaklığına göre ısı ayarı yapar. Hem evinizi belirli bir sıcaklıkta tutar hem de enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

   Siz de üstün Maktek konforuna ulaşmak için İstanbul Kombi Market’in cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla Maktek Omega 60 elektrikli kombi 51.600 Kcal/H sahibi olun, avantajlı çıkın! Toplu alışverişlerinize özel fiyatlarımızın yanı sıra siparişleriniz 24 saat içinde kargo birimlerine teslim edilmektedir. Siz de İstanbul Anadolu Yakası’ndaki daireniz için montaj ve proje hizmeti almak isterseniz bize ulaşın; bilgi alın. 0216 596 32 75

  •  

   SADECE ISITMA İÇİN. 

   Minimize edilmiş boyutları ve dış tasarımı ile estetik görünüm sunar.

   %99 verimle çalışma

   Telefon bağlantısıyla evinizden uzakta olsanız bile cihazı devreye alabilme imkanı (opsiyonel)

   Ayarlanan değerde sabit sıcaklıkta kullanım sıcak suyu alabilme imkanı

   Kalorifer sisteminin süratle rejime girip konutu ısıtabilmesi

   3 bar emniyet ventili ile yüksek basınçlara karşı koruma

   Yerden ısıtma sistemleri için özel çalışma modu

   Sirkülasyon pompası ve ısıtıcı hazne üzerindeki 2 adet (1 otomatik , 1 manuel) hava pürjörü ile emniyetli çalışma özelliği

   Manometre

   3 kademeli sirkülasyon pompası

   1 bar ayarlı emniyet anahtarı (susuz çalışmaya karşı koruma)

   Kaçak akım rölesi

   Otomatik by-pass

   Oda sıcaklığına göre modülasyon   (oda termostadı opsiyonel)

   Kablosuz oda termostadı sayesinde istenilen sıcaklıklarda gece ve gündüz zaman saati programları (opsiyonel)

   NTC sistemi ile (hassas ısı sensörü) elektronik su sıcaklığı kontrolü

   Elektronik ısı ayar termostadı

   Aşırı ısınmaya karşı limit termostat

   Pompa sıkışmasını önlemek için her 24 saatte bir çalıştırma özelliği

   İlk devreye almada sistemi olası arıza ve tesisat sorunlarına karşı test etme özelliği

   Cihazla ilgili arıza bilgilerinin alındığı dijital ekranlı kumanda paneli

   Laboratuar koşullarında cihaz devredeyken 32 desibel olarak ölçümlenen ses seviyesi ile kütüphane ortamından bile daha sessiz çalışma

   Anti kireç sistemi ile şebeke suyundaki kirecin kombinin fonksiyonlarına ve içinde bulunan parçalara verebileceği zararlar minimuma indirgenmiştir.

   Kombi ile verilen kaçak akım rölesi ile emniyetli çalışma

   Tüm elektrikli kombilerimiz 3 fazlı üretilmektedir. Sadece 6 KW, 10 KW ve 12 KW’lık cihazlarımız kabloları birleştirilmek suretiyle tek fazlı (monofaze) olarak kullanılabilmektedir. Bu şekilde kullanabilmek için sayaçtan önceki sigorta ve sayaç amper değerinin uygun olması gerekmektedir.

   Su ve nemin olmadığı her yere montaj yapabilme imkanı ile emniyetli çalışma garantisi

   2 yıl servis ve yedek parça garantisi

   10 yıl yedek parça bulundurma garantisi

   CE belgeli


  • Önemli , Lütfen okuyunuz.

   ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

   ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

   .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Kombi Teknik Özellikler

  Üretici Firma TERMODİNAMİK
  Üretici Garantisi 36 Ay
  Model OMEGA
  Çalışma Prensibi Elektrikli
  Kapasite (KW) 60 KW
  Kapasite (Kcal/h) 51.600 Kcal/h
  Boyutlar Y/G/D (mm) 740mm/435mm/320mm
  Sıcak su ayar aralığı (max/min) C 30/55 C
  Enerji Sınıfı A
  Çalışma Voltajı (Volt) 380
  Sigorta Gücü-Trifaze (Amper) 90
  İlk Çalıştırma için *Devreye Alma Formu'nu doldurun
  Kapasite aralığı (KW) 50 ve üzeri
  Kapasite aralığı (Kcal/h) 50.000 ve üzeri
 • Maktek Omega 60 Elektrikli Kombi 51.600 Kcal/H- Sadece Isıtma

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver