Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Seçimleriniz

  • Marka:Bosch
Filtreleri Temizle

Marka

  • Bosch1
  • Daxom2

Çalışma Prensibi

  • Yoğuşmalı 1

Kapasite (LT)

  • 27 1

Yoğuşmalı Şofben

Yoğuşmalı Şofben Fiyatları

Yoğuşmalı Şofben fiyatları, modelleri ve en uygun yoğuşmalı şofben çeşitleri için en doğru adres İstanbul Kombi Market. Türkiye'nin Kombi ve Şofben Marketi'nden siparişinizi hemen verin!

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Yoğuşmalı Şofben Modelleri ve Fiyatları

Sıcak kullanım suyu elde ederken bir yandan da enerji tasarrufu yapmak ister miydiniz? Öyleyse sıcak su için yoğuşmalı şofbenleri tercih edebilirsiniz. Şofbenler çalışma prensibi olarak kullanım suyunu ısıtmak için anlık olarak devreye girer ve çalışır.

Yoğuşmalı Şofben Nedir?

Yoğuşmalı şofben aynı yoğuşmalı kombi modellerinde olduğu gibi hermetik ailesinden gelir ve son teknolojiyi kullanır. En iyi yoğuşmalı şofben markasını arıyorsanız cihazın fiyatını ve kapasitesini de göz önünde bulundurun. En ileri teknolojiye sahip olması ve yüksek enerji verimliliği sebebiyle yoğuşmalı şofben fiyatları hermetik şofbenler ve bacalı şofbenlere oranla daha yüksektir. Bacalı şofben teknolojisi artık geçerliliğini yitirmekte olduğu için, yoğuşmalı şofben modelleri de yüksek maliyetlere sahip olduğu için kullanım suyu ısıtma alternatifleri arasında en yaygın olan hermetik şofbenlerdir. Ancak doğalgazı kullanarak çalışan yoğuşmalı şofben modellerienerji verimliliği konusunda bir uzmandır.

Yoğuşmalı Şofben Fiyatları

En ucuz yoğuşmalı şofbeni almayı düşünüyorsanız veya yoğuşmalı şofben tavsiyesi almak istiyorsanız İstanbul Kombi Market’in ürünlerini inceleyebilirsiniz. Daxom ve Bosch marka en iyi yoğuşmalı şofbenler arasından en uygun fiyatlı modeli kaçırmamak için fırsat reyonunu da incelemeyi unutmayın. 10 adet ve daha fazla ürün alımlarında indirimli fiyatlardan alışveriş yapabilirsiniz. 

Yoğuşmalı Kombi modelleri ve fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.