Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Demirdöküm L 350 F Fanlı Hermetik Şofben 14 Lt

Demirdöküm Stok Kodu : ikmsfb18
14.900,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • Demirdöküm L 350 F Fanlı Hermetik Şofben 14 Lt

  Demirdöküm Şofben Üreticisi Hakkında

  1950’li yıllardan beri sektördeki ilkleri yapmayı bir gelenek haline getiren Demirdöküm markası ısıtma ve soğutma teknolojileri üzerinde titizlikle çalışan lider markalardan biridir. Hem yurt içi hem yurt dışı satış yapan bu marka verimli cihazları ile müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

  Demirdöküm L 350 F Fanlı Hermetik Şofben 14 Lt. Özellikleri

  14 Lt. kapasiteli Demirdöküm L 350 F Fanlı hermetik şofben, küçük ve şık tasarımı ile göze hitap ederken 350 kcal/dk ısıl gücü ile maksimum performans sağlar. Su sıcaklığını cihaz üzerinde bulunan kullanımı kolay tuşlar aracılığı ile 35-60 derece arasında bir ısıya ayarlayabilirsiniz. Dijital ekran yardımı ile su sıcaklığını ve oluşabilecek arızaların kodlarını görüntüleyebilirsiniz.

  Cihazın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışabilmesi için aşırı sıcak veya soğuk ortamlara monte ettirmeyiniz. Demirdöm hermetik şofben ihtiyacı olduğu havayı dışardan alarak baca problemini sıfıra indirger. Cihaz 5 derece ve altındaki soğuk havalarda, cihazın donmasını önleyecek kadar aralıklarla çalışarak donma riskine karşı korumalı bir cihazdır.

  Kullanıcılarının güvenliği açısından suyun aşırı ısınmasına karşı termostatik özelliğe sahiptir ve bu sayede haşlanma riskini önler. Elektrik ve gaz kesintileri durumunda cihaz kendini kapatarak güvenliğe alır. Cihazın çalışması için gerekli alev oluşmazsa gaz valfi otomatik olarak devre dışı kalarak emniyetli bir kullanım sağlanır. Demirdöküm C 350 F fanlı hermetik şofben üstün güvenlik sistemleriyle yüksek güvenilirliğe sahip bir cihazdır.

  L 350 F Fanlı şofbenin üstün özellikleri ve kullanımı kolay olması ile kullanıcıların beğenisini topluyor. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki daireleriniz için 0216 596 32 75 numaralı telefonu arayarak montaj ve proje hizmeti alabileceğiniz bu cihaza 3 yıl firma garantili olarak uygun ödeme koşulları ve fiyatlar ile sahip olmak için İstanbul Kombi Market’i tercih edin.

   

   

  Üstün Özellikler

  275-350 kcal/dk Isıl Güç

  275 kcal/dk (C275 F) ve 350 kcal/dk (C 350 F) ısıl güç sağlar.

  Minumum Boyutu İle Estetik Tasarım

  Kullanım alanında daha az yer kaplar.

  LCD Display

  Dijital ekran sayesinde çıkış sıcaklığı gözlenir.

  Baca Problemi Olan Ortamlar İçin İdeal Çözüm

  Hermetik özelliği ile ortam havasını kullanmadan güvenli kullanım sağlar.

  Çekiş Problemi Olursa, Brülör Hava Akış Anahtarı Tarafından Kesilir

  Hava basınç anahtarı sayesinde hava çekişi kontrol edilmektedir.

  Gaz ve Elektrik Kesilmesi Durumunda Cihaz Devre Dışı Kalarak Emniyet Sağlar

  İyonizasyon elektrodu sayesinde alev sönmesi durumunda gaz valfi güvenli olarak kapatılır.

  Brülör Sönerse ve Brülör Alevi Oluşmazsa Cihaz Kapanır

  İyonizasyon elektrodu sayesinde alev sönmesi durumunda gaz valfi güvenli olarak kapatılır.

  Aşırı Isınma Emniyeti

  Yüksek sıcaklıklar nedeniyle haşlanmaları engellemek için kullanılan güvenlik termostatıdır.

  Donma Emniyeti

  Donma emniyeti ile soğuk kış günlerinde 5 °C altında DemirDöküm hermetik şofbenleri kısa süreli çalıştırarak donması engellenir.

    L 275 F L 350 F
  Genel Özellikler
  Tipi Hermetik Hermetik
  Yakıt Cinsi LPG - Doğal gaz LPG - Doğal gaz
  Ateşleme Sistemi Tam Otomatik Tam Otomatik
  Kapasite
  Nominal Isıl GüçkW (kcal/dk) 19,2 (275) 24 (345)
  Nomimal Isıl YükkW (kcal/dk) 22,9 (328) 28 (402)
  Verim
  Verim% 84 86
  Boyutlar (Ambalajlı)
  Yükseklikmm 697 697
  Genişlikmm 390 390
  Derinlikmm 300 300
  Boyutlar (Ambalajsız)
  Yükseklikmm 627 627
  Genişlikmm 348 348
  Derinlikmm 240 240
  Ağırlıkkg 18,6 19,3
  Elektriksel Özellikler
  Elektriksel GüçV,Hz,W 230 V,50 Hz,73 W 230 V,50 Hz,73 W
  Elektrik Koruma Sınıfı IPX4D IPX4D
  Diğer Özellikler
  Maksimum Su Basıncıbar (kPa) 10 (100) 10 (100)
  Minimum Su Basıncıbar (kPa) 0,1(10) 0,1(10)
  Su Debi Aralığılt/dk 2,7 - 11 2,7 - 14
  Sıcaklık Ayar Aralığı°C 35-60 35-60


  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Şofben Teknik Özellikler

  Çalışma Prensibi Hermetik
  Kapasite (LT) 14
  Garanti (Yıl) 3
  İlk Çalıştırma için 444 18 33
 • Demirdöküm L 350 F Fanlı Hermetik Şofben 14 Lt

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 2 ürün kaldı!