Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Baymak Lectus 65 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 55.900 Kcal/H - Pompa Dahil

Baymak Stok Kodu : ikmbkaz2
50.900,00 TL
Ücretsiz kargo ile kombi satın al
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

 • Baymak Lectus 65 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 55.900 Kcal/H - Pompa Dahil

  Kazan Üreticisi Hakkında

  Türkiye’nin en başarılı ısı konfor firmalarından olan Baymak, 50 yıla yakın tecrübesiyle günümüzde dünyanın 70’ten fazla ülkesinde ürünleriyle yuvaları ısıtıyor. 1200 bayi ve 2100’ü aşkın satış noktasına sahip olan Baymak, 250’den fazla servis noktasıyla satış sonrasında da tüketiciye desteğini sürdürüyor.

  Baymak Lectus 65 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 55.900 KcalH Özellikleri

  Geleneksel merkezi sistemlerle kıyaslandığında oldukça avantajlı ve tasarruflu olan kaskad sistemlerde 15 cihaza kadar bağlantı olanağına sahip Baymak Lectus 65 Kw yoğuşmalı kazanlar duvar tipi ürünlerdir.

  Lectus kazan serisi hermetik baca tipini kullanan ve premix yoğuşma teknolojisine sahip üst düzey verim ve tasarruf sunan kazanlardır. Alüminyum, magnezyum ve silisyum alaşımlı döküm eşanjörüyle dayanıklı ve yüksek performanslı olan kazan, modülasyonlu fanıyla % 111,30 oranında enerji verimi sunar. 

  Lectus 65 Kw, Siemens kontrol paneli sayesinde kullanıcılara verilerini bilgisayar üzerinden kontrol etme imkanı sunar. Mikroişlemciye sahip kontrol paneli dijital göstergeli kontrol paneli üzerindeki menü aracılığıyla kolayca kullanılabilir.

  Düşük emisyon değerlerine sahip Baymak duvar tipi kazanlar aşırı ısınma ve donma tehlikelerine karşı emniyet sistemleriyle tasarlanmıştır. Kompakt boyutları ve çok sessiz çalışmasıyla beğeni toplayan bu kazandan 15 adet bir araya gelecek şekilde kaskad bağlantı oluşturabilirsiniz.

  Yakıt olarak hem doğalgaz hem LPG uyumlu çalışabilen 3 yıl garantili Baymak Lectus 65 Kw duvar tipi 55.900 KcalH kapasiteli yoğuşmalı kazanları hermetik, yarı hermetik veya bacalı olarak kullanabilirsiniz. Avantajlı bir alışveriş için İstanbul Kombi Market’in cazip fiyatlarını ve ödeme koşullarını kaçırmayın! Ek ürün ve aksesuarlar ile merkezi sistemler hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayın: 0216 596 32 75

  • Lectus serisi duvar tipi yoğuşmalı kazanlar tek parça Al-Mg-Si döküm eşanjörlü

  • Premix paslanmaz çelik brülörü ve modülasyonlu fan ile yüksek yanma verimli

  •  40 ºC tesisat suyu gidiş 30 ºC tesisat suyu dönüş sıcaklığında DIN 4702-8 normuna göre %111,3’e varan verim değeri (Lectus 65)

  • Kendinden baca geri akım klapeli

  • 15 kazana kadar, kaskad bağlanabilme

  • Kazan kontrolleri modülasyonlu %16 - %100 (Lectus 115)

  •  Frekans kontrollü fan ile yüksek yanma verimi, düşük emisyon değerleri (NOx < 39 mg/kWh)

  •  45 dB’de sessiz çalışma (Lectus 65)

  • Dijital LCD ekran, menü kontrollü mikroişlemci kazan kontrol paneli

  •  Siemens kontrol panelleriyle bilgisayar üzerinden kazan verilerini görüntüleyebilme ve müdahale edebilme

  •  Doğalgaz ve LPG ile kullanılabilme (Lectus 90 kazan için dönüşüm tüpüne gerek duyulur.)

  • Su sıcaklığı çok yüksek olduğunda (110 °C), aşırı ısınma emniyet termostadı ile kazanı koruma

  •  750 mm x 500 mm x 500 mm kompakt ebatları ile mekandan tasarruf

  • Isıtma devresi çalışma sıcaklığı 20 °C ile 90 °C arasında ayarlanabilme

  • Temizleme fırçası ile bakım kolaylığı

  • Hermetik, yarı hermetik veya bacalı olarak kullanılabilme

  • Donma koruması

  POMPA HARİC

  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 • Yoğuşmalı Kazan Teknik Özellikleri

  Kapasite (KW) 60-70 arası
  Kapasite (Kcal/h) 55.000-65.000 arası
  Verim (%) 111
  Garanti Süresi (Yıl) 3
  İlk Çalıştırma için 444 02 35
 • Baymak Lectus 65 Kw Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan 55.900 Kcal/H - Pompa Dahil

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Wenta Boyler
Yoğuşmalı Kazan

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver
Acele edin!

Sadece 2 ürün kaldı!