Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Daxom1
  • Termodinamik1

Termosifon Tipi/Türü

  • Silindirik 2

Kapasite(lt)

  • 60 2

60 Litre Termosifon

60 Litre Termosifon

60 Litre Termosifon

Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

60 Litre Termosifon Çeşitleri

Konutlarda sıcak kullanım suyu elde etmek için yaygın biçimde doğalgazla veya elektrikle çalışan termosifonlar kullanılmaktadır. Termosifonlar bilinçli kullanımda enerji verimliliği oldukça yüksek cihazlardır.

Alacağınız cihaz ister 60 litre termosifon olsun ister 100 litre, tüm modellerin çalışma prensibi benzerdir. Termosifon içindeki su haznesi tamamen dolar, cihaz içinde depolanan su istenen sıcaklığa ulaşır ve bu ısıyı 24 saate yakın koruyabilir. Böylece termosifon günde sadece birkaç kere ve kısa aralıklarla çalışarak minimum enerji tüketimiyle en verimli şekilde çalışır.

Almayı düşündüğünüz termosifon 60 lt kapasiteye sahipse 4 kişilik bir ailenin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Daha kalabalık aileler tarafından kullanılacak bir ürünün hacmi 60 litre termosifondan daha fazla olmalıdır. Aksi takdirde su tüketildikten sonra deponun yeniden dolması yarım saatten daha uzun sürebilir.

60 Litre Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te ürünleri incelerken termosifon 60 litre filtrelerini seçtiğinizde Daxom markasının cihazıyla karşılaşacaksınız. 10 ve daha üzeri toplu alışverişlerde indirimlerden faydalanarak 60 litre termosifona sahip olabilirsiniz.