Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Seçimleriniz

  • Marka:Daxom
Filtreleri Temizle

Marka

  • Ariston4
  • Baymak1
  • Daxom1

Termosifon Tipi/Türü

  • Tezgah Altı 1

Kapasite(lt)

  • 15 1

15 Litre Termosifon

15 Litre Termosifon

15 litre termosifon fiyatları ve çeşitlerini inceleyip, ihtiyacınıza göre en uygun 15 litrelik termosifonu satın almak için doğru yerdesiniz. İstanbul Kombi Market'te bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun termosifonları inceleyip satın alabilirsiniz.

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

15 Litre Termosifon Çeşitleri

Termosifonlar, konutlarda ve bireysel kullanımlarda kullanım suyu sıcaklığına konforlu bir şekilde ulaşmak için en yaygın kullanılan su ısıtma araçlarından biridir. Bu cihazlar farklı kapasitelerde ve yüksek izolasyona sahip su haznelerine sahiptir. Cihaz içinde bulunan suyun sıcaklığı 24 saate kadar korunabilmektedir.

Termosifonlar 15 litre, 50 litre, 60 litre, 80 litre ve 100 litre gibi farklı hacimlerde depolara sahiptir. En küçük termosifon modellerinden olan 15 litre termosifonlar, hermetik şofbenlerde suyun ısınmasını önleyerek tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır. Bu amaçlı kullanımda tezgâh altı veya üstüne takılacak termosifon 15 lt kapasiteli bile olsa sürekli belirli bir sıcaklıkta açık kalır. Böylece oldukça düşük enerji tüketimiyle anlık sıcak kullanım suyu elde edilmesini sağlar. 

15 Litre Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te Daxom ve Ariston marka cihazlarda 15 litre termosifon modelleri satışa sunulmaktadır. 10 veya daha fazla 15 litre termosifon almayı düşünüyorsanız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.