Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Seçimleriniz

  • Marka:Baymak
Filtreleri Temizle

Marka

  • Ariston2
  • Baymak1

Termosifon Tipi/Türü

  • Silindirik 1

Kapasite(lt)

  • 100 1

100 Litre Termosifon

100 Litre Termosifon

100 Litre Termosifon fiyatları, çeşitleri ve en uygun termosifon modelleri için İstanbul Kombi Market'in termosifon sayfasını inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun 100 lt termosifonları kredi kartı ile kolayca satın alabilirsiniz.

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

100 Litre Termosifon Çeşitleri

Doğalgazlı veya elektrikli termosifon çeşitleri farklı kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlara bağlı olarak 100 litre termosifon haznesine veya daha düşük hacimde depolara sahip olarak üretilir.

Termosifonun 100 lt kapasiteye sahip olması cihazın enerji verimi açısından düşük olduğu anlamına gelmez. Termosifonlar oldukça güçlü bir izolasyona sahip olduğu için içeride depolanmış suyu yaklaşık 24 saat kadar aynı sıcaklıkta tutabilir. Yani 100 litre termosifondan yüksek verim almak istiyorsanız cihazınızı sürekli olarak belirli bir sıcaklıkta sabit olarak çalıştırın. Böylece cihazınız her seferinde enerji harcamaktansa çok kısa sürede istediğiniz sıcaklıkta su verecektir.

100 Litre Termosifon Fiyatları

Termosifon 100 litre hacme sahipse kalabalık aileler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süre kullanabilirsiniz.

Yüksek kapasiteli termosifonlar arıyorsanız Ariston ve Baymak marka termosifonlar 100 lt hacimle İstanbul Kombi Market vitrininde yerini alıyor. Toplu alışverişle 10’dan fazla ürün almayı düşünüyorsanız özel indirimlerden faydalanın, fırsatları kaçırmayın!