Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Samsung Ar7500 Ar12Kssdcwk/Sk Duvar Tipi Inverter Klima 12 000 Btu/H

Samsung Stok Kodu : ikmsam10
 Ürün Stoklara Geldiğinde Haber Ver
 • icon1icon2
 • icon3icon4
 • icon5icon6
 • 17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
 • Tüm ürünler %100 orijinal pakette ve faturalı ürünlerdir. istanbulkombimarket.com da teşhir ürünü bulunmayıp, ürünler ithalatçı ve/veya distribütör garantisi altındadır.
 • Siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi/eft ile alabilirsiniz. Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit ve 12 aya varan taksit fırsatı

Bu Ürünü Paylaşın!

EN SON ZİYARET ETTİKLERİNİZ

 • Samsung Ar7500 Ar12Kssdcwk/Sk Duvar Tipi Inverter Klima 12 000 BtuH

  Klima Üreticisi Hakkında

  Samsung, 1969 yılında kurulduğu günden beri dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasında yer almaktadır. Kore merkezli marka, telekomünikasyondan medya sektörüne, ev elektroniklerinden ısıtma ve soğutma sistemlerine kadar çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Dünya çapında kullanıcıların güvenini kazanmış olan teknoloji devi “Dünya’ya ilham ver, geleceği oluştur.” mottosuyla faaliyetlerini sürdürüyor. Daha akılcı bir yaşam için üstün teknolojiler tasarlıyor.

  Samsung Ar7500 Ar12Kssdcwk/Sk Duvar Tipi Inverter Klima 12 000 BtuH Özellikleri

  Üstün teknolojiye ve mükemmel konfora sahip olmak isteyenlere.

  Bu model sahip olduğu üçgen tasarımıyla daha geniş hava çıkışı, hava kanatları ve daha büyük fana sahiptir. Böylece ortam sıcaklığını en hızlı ve etkili biçimde soğutabilirsiniz. Çevreye duyarlı soğutucu gazlar kullanan cihaz, evde veya ofiste kullanıma uygun tasarım ve kapasiteye sahiptir. Siz de üstün teknoloji ürünü bu modeli en uygun fiyata satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  Hava Durumu

  Havayı temizleyen mükemmel filtreleme özelliği.

  Konforlu bir klima deneyimi için havayı ortamdaki bulunan hastalık yapıcı virüs ve bakteriler, istenmeyen toz veya duman gibi olumsuz unsurlardan temizlemeniz gerekir. Bu model kolay çıkarılabilen, antibakteriyel filtreyle tasarlanmıştır. Tek tuşla havayı temizlemek için idealdir.

  Ortam sıcaklığının ve ortamdaki havanın eşit olması klima deneyiminde konforu sağlayan en önemli özelliklerden biridir. Üçgen tasarıma sahip geniş hava çıkışı ve hava yönü kontrolü sayesinde ideal ortam koşullarına ulaşmak Samsung Ar7500 ile çok kolay.

  Bazı durumlarda havadaki yüksek nem sıcaklıktan bağımsızdır, nem alma özelliğini kullanarak kolayca konfor sağlayabilirsiniz. Bunaltıcı sıcaklarda hızlı soğutma modunu kullanarak 30 dakika kadar kısa bir sürede istediğiniz serinliğe ulaşabilirsiniz.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Enerji tasarrufu yapmak ister misiniz?

  Bu model dijital inverter teknolojisi ile tasarlanmıştır, bu sayede düşük güç tüketerek maksimum performans alabilirsiniz.

  Tek başınıza olduğunuz durumlarda tasarruflu olan Solo Kullanıcı modunu veya uyku sırasında havanın kalitesini arttıran uyku modunu kullanarak da enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

  Cihazın çalışmasını bir kere programlayın, klimanız 24 saat boyunca istediğiniz gibi çalışsın. Samsung Ar750 duvar tipi split klimanız sahip olduğu Triple Protector Plus özelliğiyle ısıya ve paslanmaya karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanıma uygundur.

  12 000 Btu/H kapasiteli Samsung Ar7500 Ar12Kssdcwk/Sk duvar tipi Inverter klima İstanbul Kombi Market’te düşük fiyat, ücretsiz kargo ve montaj fırsatlarıyla sizin olsun, üstün teknolojiye uygun fiyata sahip olun. Üstelik toplu alışverişlerde 10 ve üzeri alımda indirimler sizi bekliyor!

  Daha Hızlı, Daha Etkili ve Daha Çabuk Soğutur

  Samsung Klima her açıdan en verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz üçgen tasarım, daha fazla havanın içeri çekilebilmesi için daha geniş bir hava girişine sahiptir. Açısı ve genişliği geliştirilmiş hava çıkışı, ekstra V şeklindeki kanatları ve daha büyük fanı sayesinde hava daha hızlı ve etkili şekilde soğutularak daha geniş alanlara etki eder.

   

  Hızlıca Soğutur, Sonrasında Rahat Serinlik Sağlar

  Samsung Klima, güçlü "Hızlı Soğutma" modunu kullanarak havayı hızlıca soğutur. Sonra istenilen sıcaklığı korumak için modu "Rahat Soğutma" olarak değiştirir. Bu sayede sizi fazla üşütmez, ayarları manuel olarak değiştirmenizi veya klimayı açıp kapatmanızı gerektirmez.

   

  Akıllı Çalışır. Enerji Tasarrufu Sağlar

  Samsung Klima, EER 10.1 ile enerji verimli Dijital İnventör özelliğine sahiptir. Sık bir şekilde kapatılmadan istenilen sıcaklığı sürdürebilir, bu yüzden daha az enerji tüketir. Dijital İnvertör, en düşük enerji tüketimiyle uzun süre boyunca rahat hissetmenize yardımcı olur

   

  Tek Başınıza Olduğunuzda Bile Enerji Tasarrufu Sağlar

  Samsung Klimanın Solo Kullanıcı modu, kompresör kapasitesini daha az kullanır, böylece serin ve rahat bir ortam sağlarken daha az enerji tüketimi sağlar. Böylece elektrik faturasından endişe etmeden sıcak bir günde bile tek başınızayken kullanabilirsiniz. 

   

  Virüsleri Etkisiz Hale Getirir

  Virus Doctor ve Pratik Filtre İnfluenza A ve Corona virüsleri dahil olmak üzere havadaki tozu, zararlı bileşenleri, alerjenleri, bakteri ve virüsleri etkisiz hale getirir – Bunun için ilk olarak filtreyi kullanır ve ikinci olarak Virus Doctor ile zararlı maddeleri etkisiz hale getirir. Böylece soluduğunuz havayı temiz ve sağlıklı tutar. * Kitasato Environmental Science Center (Kitasato Çevre Bilimleri Merkezi) (Japonya) ve Yonsei Univ. (Kore) / Kore test laboratuarı (FITI/KEMTI) ve Japonya test laboratuarında (ITEA) test edilmiştir. H1N1'in alt türleri de dahil 4 tip virüs ve bazı bakteriler üzerinde etkilidir. Veriler belirli test koşulları altında ölçülmüştür ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

   

  Benzersiz Tasarım

  Crystal Gloss™ kaplaması ve eşsiz kavisli tasarımı ile Samsung Klima üstün bir görünüm ve performans sunar. Aerodinamik, yenilikçi dizaynıyla evinizin havasını değiştirir.

   

  Dayanıklı, Uzun Ömürlü Performans

  Samsung Klima en zorlu çevre şartlarında bile çalışır. Üçlü Koruma teknolojisi kompresörü ve kontrol kutusunu ekstra bir voltaj düzenleyiciye gerek kalmadan, aşırı güç yüklenmelerinden ve dalgalanan elektrik akımlarından korur. Ayrıca paslanmaya karşı dayanıklı kaplaması sayesinde kondensatörün ve dış ünitenin paslanmasını önler. Daha büyük kondansatörü ve ayarlanmış soğutucu akımı sayesinde 58ºC'ye kadar olan aşırı sıcaklıklara dayanabilmesini sağlar

   

  Çıkarılması ve Temizliği Kolay Filtre

  Erişilmesi genellikle güç olan geleneksel filtrelerden farklı olarak Samsung Klimanın Pratik Filtresi klimanın üst kısmında bulunur. Böylece kapağı açmadan veya dışarı çıkarmak için sertçe çekmeye gerek kalmadan kolayca çıkarılabilir, temizlenebilir ve yerine takılabilir. Ayrıca anti bakteriyel kaplaması havadaki tozu, zararlı bileşenleri ve alerjenleri etkisiz hale getirir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Kapasite

  Kapasite (Soğutma, Btu/saat) 11 942 Btu/hr
  Kapasite (Isıtma, Btu/saat) 13 648 Btu/hr
  Kapasite (Soğutma, Min - Maks, Btu/saat) 4 436 ~ 13 648 Btu/hr
  Kapasite (Isıtma, Min - Maks, Btu/saat) 3 241 ~ 17 401 Btu/hr
  Kapasite (Isıtma, kW) 4,0 kW
  Kapasite (Soğutma, kW) 3,5 kW
  Kapasite (Soğutma, Kcal/saat) 3,01 Kcal/saat
  Kapasite (Isıtma, Kcal/saat) 3,44 Kcal/saat

  Enerji Verimliliği

  Yıllık elektrik tüketimi (soğutma, kW saat/yıl) 219 kW saat/yıl
  Yıllık elektrik tüketimi (ısıtma, kW saat/yıl) 840 kW saat/yıl
  EER (Soğutma, W/W) 3,4 W/W
  COP (Isıtma, W/W) 3,64 W/W
  EER (Soğutma, Btu/hW) 11,59 Btu/hW
  Soğutma için Enerji Verimliliği Sınıfı (W/W, Sınıf) 5,6 (A+)
  'Ortalama' ısınma mevsiminde ısınma için Enerji Verimliliği Sınıfı (W/W, Sınıf) 4,0 (A+)

   

  Ses Düzeyi

  Ses Düzeyi (İç Ünite, Yüksek / Alçak dBA) 46 dBA
  Ses Düzeyi (Dış Ünite, Yüksek / Alçak dBA) 37 / 19 dBA
  Ses Gücü (İç Ünite, Yüksek, dBA) 56 dB
  Ses Gücü (Dış Ünite, Yüksek, dBA) 62 dB

  Elektrik Datası

  Güç Kaynağı (Φ/V/Hz) 1, 220 - 240 V, 50 Hz
  Çalışma Akımı (Isıtma, A) 5.5 A
  Güç Tüketimi (Isıtma, W) 1 100 watts
  Güç Tüketimi (Soğutma, W) 1 030 watts
  Çalışma Akımı (Soğutma, A) 5 A

  Fiziksel Özellikler

  Net Boyutlar (İç Ünite, G x Y x D, mm x mm x mm) 826 x 260 x 275 mm
  Net Boyutlar (Dış Ünite, G x Y x D, mm x mm x mm) 720 x 548 x 265 mm
  Brüt Ağırlık (İç Ünite, kg) 11,3 kg
  Brüt Ağırlık (Dış Ünite, kg) 32 kg
  Net Ağırlık (İç Ünite, kg) 9,5 kg
  Net Ağırlık (Dış Ünite, kg) 29,5 kg

  Teknik Özellikler

  Boru Hattı Uzunluğu (Maks, m) 15 m
  Boru Hattı Yüksekliği (Maks, m) 8 m
  SVC Valfi (Sıvı (Dış ÇapxL)) Dış çap 6,35
  SVC Valfi (Gaz (Dış ÇapxL)) Dış çap 9,52
  Nem Alma (lt/sa) 1,5 lt/saat
  Hava Sirkülasyonu (Soğutma, m²/dak) 11 m³/dak
  Düşük Dış Ortam Sıcaklığı (Soğutma, °C) -10 ~ 46°C
  Düşük Dış Ortam Sıcaklığı Isıtma, °C) -15 ~ 24°C
  Dış Ünite (Kompresör Tipi) BLDC
  Dış Ünite (Paslanmaya Karşı Etkili Kanat) Var
  Dış Ünite (Çok Kanallı Kondansatör) Var
  Soğutucu (Tip) R410A
  Smart Inverter Var

  Hava Akımı

  Optimal Tekli Kanat Var
  Hava Yönü Kontrolü (Yukarı / Aşağı) Otomatik
  Hava Yönü Kontrolü (Sol / Sağ) Otomatik
  Hava Akımı Kontrolü Adımı (Soğuk / Fan) 4 adım
  Doğal Esinti Var

  Kolaylık

  Filtre Temizleme Göstergesi Var
  İç Ünite Sıcak. Ekran Var
  Ekran Açık / Kapalı Var
  Sinyal Sesi Açık / Kapalı Var
  24 Saat Zamanlayıcı Var
  Otomatik Değiştirme Var
  Otomatik Yeniden Başlatma Var
  Otomatik Izgara Var

  Kullanım Modu

  2 Aşamalı Soğutma Var
  Hızlı Soğutma Var
  Rahat Soğutma Var
  İyi Uyku Var
  Solo Kullanıcı Modu Var
  Nem Alma Var
  Fan Modu Var
  Sessiz Var

   

  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         İstanbulkombimarket.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve istanbulkombimarket.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü istanbulkombimarket.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          istanbulkombimarket.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Sözkonusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

   

 • Klima Hakkında Bilgiler

  Üretici Firma SAMSUNG
  Üretici Garantisi (Yıl) 3
  Model AR7500 AR12KSSDCWK/SK
  Klima Türü İnverter Split
  Soğutma Kapasitesi (Btu/h) 11.942
  Isıtma Kapasitesi (Btu/h) 13.648
  Enerji Sınıfı A++
  Kapasite (Btu/h) 12.000
  İç Ünite Boyutlar(GxYxD)mm 826x260x275
  Dış Ünite Boyutlar(GxYxD)mm 720x548x265
  İç Ünite Ağırlık (Kg) 9.5
  Dış Ünite Ağırlık (Kg) 29.5
  Ücretsiz Borulama Sınırı (m) 4
  Montaj Yetkili Servis Tarafından Ücretsiz Montaj
  İlk Çalıştırma için 444 77 11
 • kartfinans

  kartfinans Anlaşmalı Bankalar

  QNB Finans Card 2 ,3,4,5 ,6,7 ve 8 Taksitlere +2 taksit ekliyoruz!

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 2.460,00 2.460,00
  2 1.285,97 2.571,93
  3 868,22 2.604,65
  4 654,61 2.618,42
  5 529,44 2.647,21
  6 446,00 2.675,99
  7 386,40 2.704,77
  8 341,63 2.733,06
  bonus

  bonus Anlaşmalı Bankalar

  Garanti Bonus 1 taksit seçeneğine +2 taksit k ekleyerek peşin fiyatına 3 Taksit!

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 2.460,00 2.460,00
  world

  world Anlaşmalı Bankalar

  Yapı Kredi WordCard 2, 3, 4, 5 ve 6 taksitlere +2 taksit ekliyoruz!

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 2.460,00 2.460,00
  2 1.303,19 2.606,37
  3 881,91 2.645,73
  4 670,66 2.682,63
  5 541,45 2.707,23
  6 459,45 2.756,68
  axess

  axess Anlaşmalı Bankalar

  Akbank Axess 2 ,3,4,5,6,7 ve 8 Taksitlere +2 taksit ekliyoruz!

  Taksit SayısıAylık Tutar(TL)Toplam Tutar(TL)
  1 2.460,00 2.460,00
  2 1.285,35 2.570,70
  3 869,20 2.607,60
  4 659,53 2.638,10
  5 534,85 2.674,27
  6 451,62 2.709,69
  7 392,19 2.745,36
  8 347,69 2.781,52
 • Samsung Ar7500 Ar12Kssdcwk/Sk Duvar Tipi Inverter Klima 12 000 Btu/H

  hakkındaki yorum ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla hemen paylaşın.

  Yeni Yorum Yaz
  Oyla:
Performans Sistemi
İKM Kombi Sihirbazı

Garanti Şartları:

 1. İstanbul Kombi Market’in satışını yaptığı ürünler, açılmamış ürünlerdir. Mağazamızda teşhir ürünü bulunmamaktadır. Satışı yapılan ürünlerin garantileri sözkonusu markanın belirlediği garanti koşulları çerçevesinde ürüne ait markanın sorumluluğu altındadır. 
 2. Garanti süresi her markanın modellerine göre belirlediği sürelerdir. Markaların belirlediği garanti sürelerinde herhangi bir değişiklik sözkonusu olduğunda İstanbul Kombi Market bu durumdan sorumlu değildir.
 3. Ürünün onarımı ürünün markasına ait yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 4. Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir. 

İade Şartları:

 1. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz “mesafeli satış sözleşmesi”’nin 10. Maddesinde bulunan “cayma hakkı” ve “cayma hakkı kullanılamıyacak ürünler” dikkate alınarak herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 2. İstanbul Kombi Market  fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 3. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
 4. Tüketici, kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününü teslim alırken mağduriyet yaşanmaması için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol etmeli ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmesi halinde kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek, gönderi paketinin iadesini sağlamalıdır. Aksi halde doğabilecek zararlardan satıcı sorumlu değildir.
 5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte firmamız satış yetkililerine başvurunuz. 
 6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler alıcıya aittir.
 8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili, 0216 596 3275  telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz.
  Sayın müşterimiz; Kargo yoluyla gönderilmiş olan ürününüzü teslim alırken mağduriyet yaşamamanız için, kargo teslimat paketinin, dış ambalajını itinalı bir şekilde kontrol edin ve ürün ambalajında herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde, kargo teslimat görevlisi ile birlikte durum tespit tutanağı düzenleyerek,gönderi paketinin iadesini sağlayın. Aksi halde doğabilecek zararlardan şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir! Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır
 6. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra cihaz kurulumu ve montajı için “montaj yetkili servis tarafından ücretsiz” yapılan ürünler haricindeki tüm ürünlerin montajı alıcıya aittir. Montajı alıcı tarafından yapılan tüm ürünlerin ilk çalıştırma işlemi için sözkonusu ürünün yetkili servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. İlk çalıştırma yetkili servisler tarafın yapılır ve garanti süresi o andan sonra başlar. Montaj bedeli gerektiren ürünlerde, montaj bedeli İstanbu Kombi Market’e ait değildir.
 7. Tüm Türkiye'ye toptan ve perakende hizmeti vermekteyiz. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Sipariş İptali İçin Gerekli Şartlar:

 1. Aynı iş günü içerisinde kargoya verilmeden (17:00 'dan önce) siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 2. Telefon : 0216 596 3275
 Fiyatı düşünce haber ver