Kombi Kampanyaları

Müşteri Hizmetleri 0216 596 32 75

Sonuçları Filtrele

Seçimleriniz

  • Marka:Ariston
Filtreleri Temizle

Marka

  • Ariston1

Termosifon Tipi/Türü

  • Tezgah Üstü 1

Kapasite(lt)

  • 30 1

30 Litre Termosifon

30 Litre Termosifon

30 litre termosifon fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi almak, en uygun termosifonu inceleyerek satın almak için doğru yerdesiniz. Hemen 30 litrelik termosifonları inceleyin ve siparişinizi İstanbul Kombi Market'ten verin!

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

30 Litre Termosifon Çeşitleri

Sıcak kullanım suyu elde edebilmek için en konforlu cihazlardan biri de termosifonlardır. Doğalgazlı ve elektrikli versiyonları bulunan termosifonlar kullanım alışkanlıklarına yönelik olarak farklı kapasitelerde tasarlanır. Diyelim ki termosifonu 30 lt hacimle kullanacaksınız, cihazın su haznesi dolduktan sonra sabit bir sıcaklık değerini belirleyerek termosifonunuzu maksimum enerji tasarrufuyla kullanabilirsiniz. Çünkü termosifonların çalışma prensibi içerideki suyun sıcaklığını 24 saate kadar muhafaza edebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede cihaz gün içinde sadece kısa aralıklarla çalışır ve yakıt tasarrufu sağlar.  Ayrıca küçük hacimlerdeki cihazların suyu yeniden doldurup ısıtma süresi de oldukça kısadır.

Termosifonlar 30 litre, 50 litre, 60 litre ve 100 litre gibi farklı hacimlerde su depolama haznelerine sahiptir. 15 ve 30 litre termosifonlar genelde küçük alanlarda tezgâh altı ve tezgâh üstü kullanımına özel olarak üretilmektedir.

30 Litre Termosifon Fiyatları

İstanbul Kombi Market’te Ariston marka 30 litre termosifon hacimli modeliyle satışa sunulmaktadır. Toplu ürün almayı düşünüyorsanız 10 adet ve üzeri alışverişlerinize özel indirimleri kaçırmayın.